به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حمله نیرو‌های متجاوز آمریکایی به خاک عراق را نقض حاکمیت ملی و استقلال این کشور دانسته و آن را به شدت محکوم کرد.
کد خبر: ۳۷۶۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷ - 01January 2020

حمله به خاک عراق، عواقب خطرناکی برای آمریکا داردبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «مجتبی ذوالنوری»  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حمله نیروهای متجاوز آمریکایی به خاک عراق را به شدت محکوم کرد.

وی اظهار داشت: حمله به نیروهای نظامی یک کشور مستقل اقدامی جنگی و شرورانه بوده که پیامدهای خطرناکی برای متجاوزین در بر خواهد داشت. در شرایطی که نیروهای نظامی عراق در حال مبارزه با بازمانده های گروه های تروریستی مورد حمایت رژیم صهیونیستی و آمریکا و تثبیت امنیت و آرامش در این کشور می باشند، حمله به مقرهای اصلی مبارزه با تروریسم مفهومی جز حمایت و پشتیبانی از گروه های تروریستی ندارد.

ذوالنور در ادامه با بیان این که این حمله بار دیگر ثابت کرد نیروهای آمریکایی عامل اصل ناآرامی، تشنج و گسترش تروریسم در منطقه و جهان می باشند تاکید کرد تا زمانی که این نیروها در منطقه حضور دارند ملت ها روی آرامش و ثبات را نخواهند دید.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/ 900

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار