به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز رزمایشی چهار روزه با مشارکت نیروها، خودروها و هواپیماهای نظامی در شمال فلسطین اشغالی و به منظور حفظ آمادگی جنگی خبر داد.
کد خبر: ۳۷۴۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰ - 15December 2019

ارتش صهیونیستی رزمایشی را در شمال فلسطین اشغالی آغاز کردبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، ارتش رژیم صهیونیستی از برگزاری رزمایشی از یکشنبه، در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» فرماندهی ارتش اسرائیل در توییتی بدین منظور اعلام کرد که این رزمایش شامل انفجار سلاح‌های مختلف، تردد سنگین نیروها، خودرو‌ها و پرواز هواپیماهاست.

ارتش رژیم اشغالگر قدس اعلام کرده که این رزمایش چهارشنبه شب خاتمه می‌یابد و هدف آن اطمینان از میزان آمادگی یگان فرماندهی شمالی است. ارتش رژیم صهیونیستی به جزئیات بیشتر این رزمایش هیچ اشار‌ه‌ای نکرده است.

ارتش رژیم اسرائیل برای مقابله با حمله احتمالی نیرو‌های مقاومت حزب الله همواره رزمایش‌هایی را برگزار می‌کند. چندی قبل منابع صهیونیستی از آغاز رزمایش گسترده نیرو‌های مسلح این رژیم با هدف شبیه‌سازی جنگ با «نیرو‌های حزب الله» خبر دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی طی بیانیه‌ای درباره آن رزمایش اعلام کرد که هدف این تمرین نظامی، بهبود کارایی ستاد کل و مقر‌های مختلف فرماندهی در جنگ بوده است.

چندی قبل نیز شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی به تقویت زرادخانه موشکی حزب الله و کسب تجربه جنگ‌های نامنظم نیرو‌های مقاومت در سوریه اشاره کرد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار