به روز شده در: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد؛
حجت‌الاسلام «محمد قمی» گفت: برخی گمان می‌کنند که برای پیشرفت کشور باید حتماً چیزی به‌طرف خارجی داد، در حالی‌که نباید چشمان‌مان به خارج از کشور باشد و پیشرفت توسط همین مردم و نیروهای جهادی در داخل کشور رقم خواهد خورد.
کد خبر: ۳۷۴۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳ - 13December 2019

ضرورت توجه به ظرفیت‌های داخلی/ پیشرفت کشور توسط مردم به‌ویژه جوانان رقم خواهد خوردبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت‌الاسلام «محمد قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه‌ای استان بوشهر، اظهار داشت: پیشرفت‌هایی که به‌واسطه جوانان کشور به‌دست‌آمده است، باید روایت شوند. اراده‌های جمعی مردم برای پیشرفت جامعه، نیاز امروز انقلاب اسلامی است. جامعه نیاز به اراده جمعی جوانان جهادی برای پیشرفت دارد.

حجت‌الاسلام قمی با اشاره به اینکه امروز یکی از مهم‌ترین محورهای تبلیغ و تبیین اسلام ناب، نشر و گسترش پیشرفت است، اضافه کرد: پیشرفت‌هایی که توسط جوانان استان بوشهر به دست آمده است، باید تبیین، تبلیغ و ترویج شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: باید عزم‌ها را برای پیشرفت منطقه به کار گرفت و روی این ضرورت سرمایه‌گذاری کرد.

وی با اشاره به اینکه برای پیشرفت، نگاه به ظرفیت داخلی ضروری است، بیان کرد: برای پیشرفت، نیازمند همت و اراده‌های پولادین مردم به‌ویژه جوانان مؤمن و انقلابی هستیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه در مکتب توحیدی، پیشرفت به‌صورت همه‌جانبه است که مکتب حضرت امام خمینی (ره) هم به این موضوع اشاره دارد، اضافه کرد: همت و اراده‌های پولادین جوانان مؤمن، زمینه‌ساز ساخت فردایی دیگر برای کشور است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: برخی گمان می‌کنند که برای پیشرفت کشور باید حتماً چیزی به‌طرف خارجی داد، در حالی‌که نباید چشمان‌مان به خارج از کشور باشد و پیشرفت توسط همین مردم و نیروهای جهادی در داخل کشور رقم خواهد خورد.

وی ادامه داد: به فضل خداوند برای آن عهدی که با امام عصر (عج) خود بسته‌ایم، تمام تلاش خود را برای پیشرفت کشور انجام خواهیم داد و جوانان به‌عنوان نمایندگان مردم، پیش‌قراولان این عرصه هستند.

حجت‌الاسلام قمی گفت: پیشرفت توسط مردم به‌ویژه جوانان رقم خواهد خورد و روایت پیشرفت بر عهده جوانان است.

خاطرنشان می‌شود، نخستین عهدواره پیشرفت منطقه‌ای استان بوشهر با موضوع «ارائه الگوهای موفق و ایده‌های مؤثر اجتماعی در حوزه‌های کسب و کار، نشاط و تفریح، گردشگری، جهادی، آموزش، مطالبه‌گری، ورزش، سلامت و محیط زیست» با حضور آیت‌الله صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و حجت‌الاسلام «قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی رفاهی خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها