به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۳
وزیر دفاع در دیدار با خانواده شهیدان جنیدی:
وزیر دفاع گفت: هیچ قدرت و نیرویی توانایی ایستادگی در مقابل ملت ایران را ندارد و بی شک چنین ملتی با چنین فرهنگ متعالی پیروز و سربلند است.
کد خبر: ۳۷۳۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵ - 10December 2019

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در بیت شهیدان جنیدی با مادر بزرگوار چهار شهید والامقام دیدار و از صبوری، بردباری و استقامت زینب‌وار این مادر قدردانی کرد.

امیر حاتمی در این دیدار، ایثار، جانفشانی و شهادت طلبی جوانان برومند این سرزمین را برگرفته از مکتب سرخ عاشورای حسینی و متأثر از آموزه‌های بنیاگذار کبیر انقلاب اسلامی در نفی سلطه و تجاوز دانست و گفت: همان‌گونه که امام راحل عظیم‌الشأن فرمودند «ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد»، چنین ملتی که با انگیزه‌های الهی به استقبال خطر رفته است و شهادت فی سبیل الله را سعادت و موهبتی خدادادی و بزرگ می‌داند، هیچ قدرت و نیرویی توانایی ایستادگی در مقابل آن را ندارد و بی شک چنین ملتی با چنین فرهنگ متعالی پیروز و سربلند است.

هیچ قدرتی توانایی ایستادگی در مقابل ملت ایران را ندارد

وزیر دفاع ملت بزرگ و سربلند ایران اسلامی را پیروز مبارزه با اردوگاه شیطان دانست و تصریح کرد: اینکه ملت رشید ایران اسلامی ۴۰ سال در راه پرمخاطره و پرمشقت خود در مقابل همه‌ی زورگویان، ستمگران قدرتمندان ایستادگی و صبوری کرده است و آن‌ها به تعبیر امام راحل نتوانستند هیچ غلطی بکنند، به دلیل اعتقاد راسخ و قلبی به مقوله شهادت و این سرنوشت افتخار آمیز است.

سرتیپ حاتمی مردم منطقه پیشوای ورامین را از جمله پیشگامان انقلاب و پیروان مکتب امام خمینی (ره) دانست و افزود: پیشرفت، آبادانی و ترقی این شهرستان برای مجموعه وزارت دفاع که دارای بخش‌های تولیدی در این شهرستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در سه سال گذشته بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان در شهرستان پیشوا سرمایه‌گذاری کرده است که این یک فعالیت دو طرفه برای سازمان اتکا و مردم منطقه است.

هیچ قدرتی توانایی ایستادگی در مقابل ملت ایران را ندارد

وی افزود: برای استفاده از ظرفیت‌های منطقه، پتانسیل‌ها مورد بازدید قرار گرفت که مهمترین آن ظرفیت بالای تولید در این منطقه است که می‌تواند اشتغال خوبی فراهم کند.

امیر حاتمی گفت: در این سفر یک‌روزه تاکید شد که با استفاده از فناوری‌های دانش‌بنیان، فعالیت‌های وزارت دفاع را توسعه دهیم و آینده بهتری را رقم بزنیم.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها