به روز شده در: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
سردار اشتری:
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه دشمن در صدد موج‌سواری روی شرایط اقتصادی مردم و به خشونت کشاندن اعتراضات است، گفت: توطئه دشمن به واسطه نعمت وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی خنثی شد.
کد خبر: ۳۷۳۵۰۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴ - 09December 2019

توطئه دشمن در اغتشاشات اخیر خنثی شدبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، رؤسا و معاونان ناجا اظهار داشت: از توطئه‌های برنامه‌ریزی شده استکبار جهانی، هجمه به محور مقاومت و سوء استفاده از مطالبات مردم در عراق و لبنان و در ادامه آن، ایران بود.

وی گفت: در ایران به واسطه نعمت وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت مردمی، این توطئه خنثی شد.

فرمانده نیروی انتظامی به ناآرامی‌های اخیر اشاره و تصریح کرد: در کنترل ناآرامی‌ها خط قرمز پلیس امنیت مردم، حفظ اموال عمومی و اعاده نظم است؛ مأموران خدوم نیروی انتظامی با اقتدار و هوشمندی از جان و مال مردم و اموال عمومی محافظت کردند.

سردار اشتری خاطرنشان کرد:‌ دشمن در صدد موج‌سواری بر شرایط اقتصادی و معیشتی جامعه و به خشونت کشاندن اعتراضات بود.

فرمانده نیروی انتظامی به غافلگیر نشدن ناجا در حوادث اخیر اشاره و تصریح کرد: در حوادث اخیر آشوبگران به دنبال تخریب بودند اما نیروی انتظامی غافلگیر نشد و با آمادگی صد درصدی در تمامی صحنه‌ها حضور یافت و غائله را ختم کرد؛ ماموران خدوم ناجا با هوشیاری و اقتدار از جان و مال مردم محافظت کرده و ناجا با تقدیم شهید و مجروح به وظیفه قانونی و شرعی خود عمل کرد.

وی گفت: امیدواریم دولت و مجلس به‌ویژه در آستانه تنظیم بودجه سال آینده توجه بیشتری به معیشت و افزایش قدرت خرید مردم داشته باشند و از فشار وارده به اقشار آسیب‌پذیر بکاهند.

سردار اشتری با اشاره به موج‌سواری دشمن در شرایط اقتصادی و فشار معیشتی گفت: آشوبگران و اشرار با سوءاستفاده از هر اعتراض صنفی و اقتصادی مردم، اعتراضات را به خشونت می‌کشانند و از مسیر قانونی خارج می‌کنند. این در حالی است که نیروی انتظامی برای اجرای مأموریت‌های خود آمادگی کامل دارد.

فرمانده نیروی انتظامی اظهار امیدواری کرد که برگزاری گردهمایی‌های سراسری با توجه به اهداف مد نظر، مؤثر واقع شود و پلیس بتواند همچون گذشته آماده‌تر در صحنه‌ها حاضر شود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار