به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
سینماحقیقت/ 4
روز دوم جشنواره «سینماحقیقت» با اکران 44 فیلم به کار خود ادامه خواهد داد. در این روز و در بخش مسابقه ملی فیلم «روایت رهبری» اکران خواهد شد.
کد خبر: ۳۷۳۴۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۰ - 10December 2019

اعلام برنامه‌های روز دوم جشنواره «سینماحقیقت»/ زندگی سیاسی رهبر انقلاب اسلامی در «روایت رهبری»به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» در دومین روز از کار خود 44 فیلم را اکران خواهد کرد. 19 فیلم در بخش مسابقه ملی، یک مستند در بخش پرتره، یک مستند در بخش خارج از مسابقه، هشت فیلم در بخش جایزه شهید آوینی، چهار فیلم در بخش کارآفرینی و 11 فیلم در سایر بخش‌ها اکران خواهد شد. از میان آثار مهم این روز «روایت رهبری» به کارگردانی «مهدی نقویان» را می‌توان نام برد که به زندگی سیاسی رهبر معظم انقلاب اسلامی و جانشینی ایشان رهبری اختصاص دارد.

برنامه‌های دومین روز این رویداد جشنواره به شرح زیر است.

سالن یک

فیلم‌های پر مخاطب

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰

مسابقه ملی

ساعت ۱۴ تا ۱۶

ناگفته‌های شهر شلوغ/ بابک گودرزی نژاد طهران

بر فراز صخره‌های مرتفع/ علی احمدی زرین کلایی

اسفوماتو/ امیرعلی میردریکوند

ساعت ۱۶ تا ۱۸

پنهان/ شیرین برق‌نورد

رویای سیاه/ ارد عطارپور

ساعت ۱۸ تا ۲۰

صحنه‌هایی از یک جدایی/ وحید صداقت

ساعت ۲۰ تا ۲۲

روایت رهبری/ مهدی نقویان

ساعت ۲۲ تا ۲۴

خانواده پریماورا/ والنتینا پریماورا

سالن دو

کارگاه تخصصی

ساعت ۱۴ تا ۱۶

چرا شنیدن عینیت است؟ خیال در مقابل واقعیت/ اریک اشپیترز/ مدیر پنل: حسن شبانکاره

ساعت ۱۶ تا ۱۸

چرا شنیدن عینیت است؟ خیال در مقابل واقعیت/ اریک اشپیترز/ مدیر پنل: حسن شبانکاره

رونمایی کتاب

۱۸ تا ۲۰

خارج از مسابقه

ساعت ۲۰ تا ۲۲

سقوط - ۶۴/ بهراد مهرجو

چشم‌انداز سینمای مستند کشورهای بالکان و بالتیک

۲۰ تا ۲۴

بازی‌های خانگی/ آلیزا کوالتکو/ اوکراین

سالن سه

چشم‌انداز سینمای مستند کشورهای بالکان و بالتیک

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰

تمشک‌های وحشی/ ماریانا واس و هدا بدنارشکی/ رومانی، پرتغال، مجارستان

تجدید نسل/ امیر کاپتانوویچ/ بوسنی هرزگوین

مسابقه بین‌الملل

ساعت ۱۴ تا ۱۶

زمین بازی پنج‌شنبه‌ها/ هری زرنیکی/ آمریکا

حیوانات از نفس افتاده/ لی لی/ آمریکا

ساعت ۱۶ تا ۱۸

سلفی/ نایرا سانس فوئنتس/ اسپانیا

آنچه رخ داد/ محمد کاسبی/ مصر

قاشق/ لایلا پاکالنینیا/ لتونی، نروژ، لیتوانی

آینه یک جشنواره: جشنواره مستند میلینیوم بلژیک

ساعت ۱۸ تا ۲۰

سوی دیگر همه چیز/ میلا تورایلیچ/ صربستان، فرانسه، قطر

پرتره

ساعت ۲۰ تا ۲۲

فلینی: ابدی/ یوجینو کاپوچو/ ایتالیا

مسابقه بین‌الملل

۲۲ تا ۲۴

روستای رو به زوال/ لو فیفانگ/ چین

سالن چهار

فیلم‌های پر مخاطب

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰

خارج از مسابقه

ساعت ۱۴ تا ۱۶

امید شهر خسته/ مریم الهامیان، مصطفی حاجی قاسمی

مسابقه ملی

ساعت ۱۶ تا ۱۸

دموکراسی/ تورج کلانتری

چشم‌ها و دست‌ها/ پناه‌برخدا رضایی

ساعت ۱۸ تا ۲۰

هم‌نفس/ محمدحسین دامن‌زن

مهمانشهر/ مهدی سقط‌چی

جایزه شهید آوینی

ساعت ۲۰ تا ۲۲

بوکس برای صلح/ محسن جهانی

زندگی میان پرچم‌های رنگی/ محسن اسلام‌زاه

ساعت ۲۲ تا ۲۴

مادر جبهه‌ها/ شهرام میراب‌اقدم

مرهم/ مسعود زارعیان

سالن پنج

فیلم‌های پر مخاطب

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰

فیلم‌های مستند کارآفرینی

۱۴ تا ۱۶

ناجی کرونر/ مسعود کارگر

پریدن از روی دیوار آتش/ محمد صنگوری

ساعت ۱۶ تا ۱۸

بافندگان خیال/ سیدمحمد صادق جعفری

رویای آب/ محمد واعظی

جایزه شهید آوینی

ساعت ۱۸ تا ۲۰

مخترع آهنی/ محمدجواد رییسی

با صبر زندگی/ وحید فراهانی

ساعت ۲۰ تا ۲۲

کاست/ حامد سعیدی راد

نبرد امواج/ وحید فرجی

نمایش‌های ویژه

ساعت ۲۲ تا ۲۴

به سلامتی/ برونلا فیلی/ ایتالیا

سالن شش

فیلم‌های پرمخاطب

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰

مسابقه ملی

ساعت ۱۴ تا ۱۶

دیوارهای نخی/ عباس عمرانی بیدی

خانم و آقای تامپ/ فرهاد ورهرام

ساعت ۱۶ تا ۱۸

پروژه ازدواج/ حسام اسلامی و عطیه عطارزاده

ساعت ۱۸ تا ۲۰

کارواش/ محسن سخا

خط بغض/ مختار عبداللهی

ساعت ۲۰ تا ۲۲

قاب‌های گمشده/ حسن نقاشی

عالیجناب/ سجاد ایمانی

ساعت ۲۲ تا ۲۴

نت‌های مسی یک رویا/ رضا فرهمند

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به دبیری «محمد حمیدی مقدم» تا 24 آذر در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاری است. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار