به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
نکوداشت پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان برگزار شد.
کد خبر: ۳۷۲۰۰۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۱ - 28November 2019

نکوداشت پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش در زاهدان برگزار شدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از زاهدان، نکوداشت پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سالن اجتماعات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان با حضور خانواده‌های پیشکسوتان و مسئولان استانی برگزار شد.

سرتیپ دوم پاسدار«غلام نبی کوهکن» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان ضمن تبریک هفته بسیج و گرامی‌داشت روز نیروی دریایی اظهار داشت: نیروی دریایی پایه اصلی قدرت نظام اسلامی است.

وی گفت: بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس در ستاد کل پیگیر بخش پیشکسوتان است تا بتوانیم با ضبط خاطراتشان، این گنجینه گران‌بها را برای آیندگان نگهداریم.

امیر دریادار دوم «مصطفی تاج الدینی» فرمانده منطقه سوم نبوت نداجا اظهار داشت: نیروی دریایی از ارزش بالایی برخوردار است که در دوران دفاع مقدس نقش حساس و مهمی ایفا کرده است و امروز اقتدار دریایی ما به داشتن نیروهای مخلص است که با دوری از خانواده در سفرهای دریایی دور امنیت را برقرار می‌کنند.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی به وسیله ناو پیکان و سایر ناوها به مقابله با دشمن پرداخت و با اقدامات شایسته خود در حوزه دریا دشمن را غافلگیر کرد و باعث پیروزی رزمندگان اسلام در برابر دشمنان شد.

این مسئول ادامه داد: بازنشستگان الگوهای مهمی برای دریاداران جوان هستند که باید از تجربه های آنان استفاده کرد و از آنها الگو گرفت و تجربیات آنها را سرلوحه کار قرار داد.

در پایان این مراسم از 40 پیشکسوت دریادار تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها