به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۹
سفیر ایران در عراق:
سفیر ایران در عراق گفت: هدف آشوبگران در نجف که عوامل و مزدوران خارجی هستند بر هم زدن رابطه دوستانه ایران و عراق است و این موضوع خواست مردم و دولت عراق نیست.
کد خبر: ۳۷۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸ - 28November 2019

آشوب و ناامنی علیه ایران خواست دولت و مردم عراق نیستبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق ضمن ابراز انزجار از تعرض به سرکنسولگری ایران در نجف اشرف اظهار داشت: قطعا هدف از این اقدام تخریب بین جمهوری اسلامی ایران و عراق است؛ آن‌ها که عوامل و مزدوران خارجی هستند و متاسفانه از طرف شبکه‌های معاند مورد حمایت و تحریک قرار می‌گیرند به دنبال چیزی نیستند جز اینکه روابط ایران و عراق را از بین ببرند و ایجاد مشکل کنند.

وی با بیان اینکه آشوبگران در نجف که عوامل و مزدوران خارجی هستند بر هم زدن رابطه دوستانه ایران و عراق است و این موضوع خواست مردم و دولت عراق نیست، افزود: مشابه این اقدام را نیز در ایران داشتیم که چنین اتفاقاتی از طرف اشرار صورت می‌گرفت.

سفیر ایران در عراق با بیان اینکه متاسفانه ما در اینجا شاهد یک اقدام هماهنگ منطقه‌ای هستیم که می‌خواهند روابط دو کشور را از بین ببرند و نابود کنند، گفت: مردم عزیز ما حتما با خویشتن‌داری به مردم عراق  اعتماد کنند؛ چراکه آن‌ها نشان داده‌اند در ایام مختلف به خصوص در اربعین حسینی چگونه خدمت گزار مردم ایران بودند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها