به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
مسئول نشر آثار ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس لرستان در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
حجت‌‌الاسلام «حسین بیرانوندی» گفت: بسیج مولود انقلاب اسلامی بوده و در تداوم راه انقلاب نیز تفکر بسیجی نقش‌آفرین است.
کد خبر: ۳۷۱۸۰۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱ - 27November 2019

حجت‌الاسلام «حسین بیرانوندی» مسئول نشر آثار ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در خرم آباد اظهار داشت: بسیج مولود انقلاب بوده و در تداوم راه انقلاب تفکر بسیجی نقش آفرین است. همچنین تفکر بسیجی راه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است.

بیرانوندی افزود: بسیج الگوی ظلم‌ستیزی و آزادی‌خواهی است و تفکر بسیجی رمز موفقیت ایران اسلامی در جنگ تحمیلی و شکست دشمنان است. امروز نیز تفکر بسیجی راهگشاست و باید در سایه ترویج و نهادینه سازی تفکر بسیجی مشکلات جامعه را برطرف ساخت. اخلاص عمل، رمز موفقیت بسیجیان است اگر می‌خواهیم مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را بر طرف سازیم باید در انجام امور اخلاص داشته باشیم و با تکیه بر تفکر جهادی و بسیجی به فکر رفع این مشکلات باشیم.

مسئول نشر آثار ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان لرستان گفت: با گذشت چهار دهه از ظهور فرهنگ و تفکر بسیجی و پدیدار شدن بسیج در سپهر میهن اسلامی، نقش آفرینی‌های بزرگ و سرنوشت‌ساز این نهاد ارزشی، بسیج و بسیجیان را در امتداد دفاع مقدس، هم اینک فراتر از یک نیروی دفاعی و حاضر در میدان‌های مقابله با تهدیدات سخت و نیمه سخت، به سرمایه عظیم و گره گشای ملت در عرصه های رویا‌رویی با دشمنی‌های امروز نظام سلطه و استکبار با محوریت آمریکا در صحنه جنگ اقتصادی و جنگ نرم که تزلزل استحکام، وحدت و قدرت درونی و فروپاشی اقتصادی کشور را دنبال می‌کند، تبدیل کرده است.

وی با اشاره به اینکه تاثیرات راهبردی در فرصت‌ها و حوزه های حساس و بحرانی مانند سوء استفاده از اعتراضات مردمی نسبت به افزایش قیمت بنزین و اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت رقم خورد اهمیت نقش این مجموعه هوشیار و پای کار انقلاب در حفظ ثبات، اقتدار و امنیت کشور را یادآوری می‌کند و ضرورت صیانت از فرهنگ، تفکر، روحیه و الگوی بسیج به مثابه عنصری کارآمد و موثر در حل معادلات و منازعات عرصه تقابل با جبهه دشمن را مورد تاکید قرار می دهد‌.

این مسئول متذکر شد: یاد، خاطره و آرمان‌های تمدن‌ساز شهیدان و حماسه سازان بسیجی در عرصه‌های مختلف دفاع از انقلاب و میهن اسلامی خصوصاً شهدای امنیت بسیجی را گرامی می‌داریم.    

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار