به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۵
افندی‌زاده تأکید کرد؛
قائم‌مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه بارش برف اخیر در تهران سبب ایجاد مشکلاتی در برخی مناطق تهران شد، گفت: نیاز است که تجهیزات زمستانی در تهران تقویت شود.
کد خبر: ۳۷۱۷۵۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲ - 27November 2019

لزوم تقویت تجهیزات زمستانی در تهرانبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، «شهریار افندی‌زاده» قائم‌مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه کمیته هماهنگی سفر‌های زمستانی که صبح امروز (چهارشنبه) در شهرک آزمایش برگزار شد، با اشاره به اینکه سفر‌های زمستانی نیازمند هماهنگی زیادی بین ارگان‌هاست، اظهار داشت: شهر تهران هم تولیدکننده سفر‌های زیادی به استان‌های دیگر است و هم سفر‌های زیادی از تهران عبور می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی‌ها درباره برف اخیر در تهران به خوبی صورت نگرفته بود، گفت: بارش برف در تهران سبب مشکلاتی در برخی مناطق تهران شد؛ لذا نیاز است که تجهیزات زمستانی در تهران تقویت شود.

قائم‌مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه شهرداری آمادگی کاملی در جهت سفر‌های زمستانی دارد، افزود: شهرداری تهران کاملاً آماده است تا با هماهنگی پلیس راهور، معبری ایمن برای سفر‌ها ایجاد کند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار