به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
گزارش دفاع‌پرس از راهپیمایی حامیان ولایت؛
مردم همیشه در صحنه تهران از مسیرهای چهارگانه راهپیمایی حامیان ولایت خود را به میدان انقلاب اسلامی رساندند تا خشم و انزجارشان از اقدامات آشوبگران در آسیب رساندن به اموال عمومی را فریاد بزنند.
کد خبر: ۳۷۱۳۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵ - 25November 2019

به گزارش خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، مسیرهای چهارگانه راهپیمایی حامیان ولایت در میدان‌های فردوسی، حر، آزادی و خیابان کارگر به سمت میدان انقلاب اسلامی شاهد حضور شهروندان تهرانی بود که آمده‌ بودند تا حمایت قاطع خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کنند و خشم و انزجار خود از اقدامات آشوبگران در آسیب رساندن به اموال عمومی را فریاد بزنند.

خروش مردم تهران در میدان انقلاب اسلامی/ فریاد «مرگ بر آشوبگر» در خیابان‌های پایتخت

گزارش میدانی خبرنگاران دفاع‌پرس را در ادامه می‌خوانید:

راهپیمایان با سر دادن شعارهای «مرگ بر استکبار»، «مرگ بر آشوبگر» و «مرگ بر فتنه‌گر» و با در دست داشتن دست‌نوشته‌ و پلاکاردهایی در حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی به صورت گروهی خود را به خیل عظیم مردم در میدان انقلاب رساندند.

فرمانده کل ارتش: مردم با وجود مشکلاتی که دارند پای آرمان های انقلاب ایستاده‌اند

امیر موسوی با حضور در جمع راهپیمایان حامیان ولایت اظهار داشت: ملت ما این احساس و باور را دارند که باید مقابل ناامنی بایستند. ملت بزرگ ایران در این سال‌ها که از پیروزی انقلاب گذشته تاکنون نشان داده اند که راه اصلی و اهداف و ارزشهای اصلی انقلاب را به خوبی تشخیص می دهند و با وجود اینکه مشکلاتی دارند هنگامی که آرمان های انقلاب اسلامی در خطر باشد، برای پاسداری با تمام وجود به میدان می آیند و توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی و ایادی آنان و منافقان را خنثی می کنند. مردم در برابر اغتشاشگرانی که از آمریکا خط می گیرند و به جان، اموال و ناموس ملت بزرگ ایران حمله ور می شوند و امنیت را خدشه دار می کنند سکوت نمی کنند و با احساس ملی، انقلابی و دینی وارد میدان می شوند و تنفر خود را از ناامنی و ناامن کنندگان نشان می دهند. این حضور بیانگر اعلام درک صحیح مردم از امنیت و تنفر از ناامنی و ناامن کنندگان است.

خروش مردم تهران در میدان انقلاب اسلامی/ فریاد «مرگ بر آشوبگر» در خیابان‌های پایتخت

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: ملت اجازه دخالت به خارجی‌ها نمی‌دهند

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان حامیان ولایت گفت: راهپیمایی امروز برای جداسازی صدای مردم از اشرار است.

وی با بیان اینکه مردم می‌خواهند بگویند اعتراضات ما از اشرار وابسته به سرویس‌های جاسوسی جداست، گفت: مردم آمده‌اند بگویند که ما خودمان قادر هستیم وضع زندگی‌مان را بهبود بخشیم و اجازه دخالت به هیچ دست خارجی نمی‌دهیم.

حضور آیت الله جنتی در اجتماع مردم

آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان لحظاتی پیش در راهپیمایی‌خودجوش مردم تهران در حمایت از امنیت، آرامش و اقتدار کشور حضور یافت.

خروش مردم تهران در میدان انقلاب اسلامی/ فریاد «مرگ بر آشوبگر» در خیابان‌های پایتخت

حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری به جمع مردم پیوستند.

سرلشکر سلامی: امروز مردم تیر خلاص را بر قلب آمریکا زدند
 
سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه گفت: امروز مردم تهران در قلب جهان اسلام، تیر خلاصی بر سیاست‎های تجاوزکارانه بزرگترین دشمن تاریخ بشر، یعنی آمریکا زدند. امروز شما با حضورتان تیر خلاص را بر قلب آمریکا زدید. درود خداوند بر شما ملت بزرگ، وفادار و فداکار که در این لحظه باشکوه تاریخ اسلام و ایران این لحظه جاودانه نقشی آسمانی روی زمین ترسیم کردید. امروز شما اینجا در قلب جهان اسلام و میدان انقلاب تهران، تیر خلاصی بر سیاست‎های تجاوزکارانه بزرگترین دشمن تاریخ بشر، یعنی آمریکا زدید.
 
خروش مردم تهران در میدان انقلاب اسلامی/ فریاد «مرگ بر آشوبگر» در خیابان‌های پایتخت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد

- پرچم آمریکا و اسرائیل توسط مردم شرکت کننده در اجتماع حمایت از امنیت و اقتدار کشور به آتش کشیده شد.

- امیر صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در اجتماع باشکوه مردم تهران در حمایت از اقتدار و امنیت کشور حضور پیدا کرد و به جمع مردم حاضر در این اجتماع پیوست.

- پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان به جمع تجمع کنندگان تهرانی پیوست.

- قطعنامه اجتماع مردم تهران علیه آشوب‌گران و ناامن‌کنندگان قرائت شد.

متن این قطعنامه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند قادر متعال جلّ و علا را شاکر و سپاسگزاریم که به برکت نعمت بی‌بدیل ولایت مطلقه فقیه با هدایت‌های حکیمانه ولی‌فقیه شجاع و مقتدر امت اسلامی حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای و بصیرت، دشمن‌شناسی و ولایتمداری ملت متدین و انقلابی ایران اسلامی توطئه جهانی و فتنه استکباری دیگری با شکست مواجه شده و با جدایی آگاهانه مردم از صف اغتشاشگران مزدور را در هم پیچید و همگام با دیگر هم‌میهنان هوشیار و لحظه‌شناس ایران عزیزمان توفیق حضور در راهپیمایی و تجمع بزرگ لبیک به رهبری معظم انقلاب اسلامی و حمایت از اقتدار و امنیت کشور، در قلّه این حرکت مردمی، پایتخت سیاسی ام القرای جهان اسلام،  تهران نصیب‌مان شد.

اینک ما شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی و اجتماع عظیم مردمی با فریاد رسا و ندای الله اکبر – خامنه‌ای رهبر – مرگ بر آمریکا  اعلام می‌کنیم:

۱- بیانات هوشمندانه، شجاعانه و حکیمانه قافله‌سالار صبر و بصیرت در دفاع از کیان اسلام و نظام مقدس اسلامی در فضای غبارآلود این ایام را عامل شکست توطئه جهانی و جدایی صف ملّت از اغتشاشگران و اشرار دانسته، ضمن تجدید میثاق با رهبر مقتدر و مقتدای عظیم‌الشأن عزیزتر از جان‌مان، آمادگی تا پای جان خود برای اطاعت محض از فرامین معظم‌له به‌عنوان فصل‌الخطاب، تنها راه غلبه بر مشکلات و مایه عزت و سربلندی ملت و کشور اعلام می‌نماییم.

۲- دفاع حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)   از مصوبه سران قوا در موضوع مدیریت سوخت را که در واقع حمایت هوشیارانه از کیان نظام و کلیت قوای سه‌گانه کشور، که دو قوه آن برگرفته از رأی ملت می‌باشد دانسته و به‌عنوان مطالبه جدّی ملت، بررسی چرایی بی‌تدبیری در شیوه و زمان اجرای مصوبه و ضرورت ریشه‌یابی و شناسایی عناصر دخیل در این اقدام و پاسخگویی منطقی مسئولین را خواهانیم.

۳ـ با حفظ اتحاد و انسجام ملی و حضور آگاهانه در صحنه، مراتب نفرت و انزجار قلبی خود از جنایات نابخشودنی دشمنان کینه‌توز اسلام و مسلمین، به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا و ایادی زبون داخلی استکبار اعم از اشرار، منافقین، سلطنت‌طلبان و ورشکستگان سیاسی ذلت‌پیشه و حملات ددمنشانه به اماکن و قرآن سوزی رذیلانه را اعلام و از دستگاه‌ قضایی محاکمه فوری و اشد مجازات مسببین را خواهانیم.

۴ـ با اعتراض جدی نسبت به بی‌تدبیری صورت گرفته در نحوه و زمان اجرای افزایش نرخ بنزین آن هم در مقطع حساسی که با فتنه‌انگیزی استکبار و دولت‌های مرتجع منطقه، جبهه مقاومت و کشورهای پیرامونی ایران دستخوش التهابات بود و در داخل نیز تورم و گرانی بی‌سابقه ناشی از تحریم های ظالمانه و ضعف مدیریت، معیشت مردم را هدف قرار داده است، اهتمام واقع‌بینانه غیرشعاری در کاستن از آثار تورمی و گرانی کالا و خدمات ناشی از مصوبه اخیر و جبران خسارات آسیب‌دیدگان از اغتشاشات اخیر و توجه جدی به نظرات کارشناسان دلسوز انقلابی را وظیفه مسئولین می‌دانیم.

۵ـ با الهام از رهنمودهای گهربار رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، خاتمه دادن به فرصت‌سوزی سال‌های اخیر، دل نبستن و چشم امید نداشتن به مذاکرات بی‌حاصل با بیگانگان و اتکا به توانمندی‌های مایه مباهات داخلی و نسل جوان متعهد انقلابی را وظیفه ذاتی مسئولین دانسته و هرگونه سهل‌انگاری و بی‌توجهی به آن را محکوم می‌نماییم.

۶ـ از دولت و شورای عالی فضای مجازی تقویت شبکه ملی اطلاعات، راه‌اندازی اینترنت ملّی و  محدودیت فعالیت رسانه‌های معاند مُخلّ امنیت و مصلحت کشور را خواهانیم.»

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار