به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
سردار اشتری:
فرمانده ناجا با بیان اینکه صف مردم از اغتشاشگران جداست، گفت: افتخار ما سبزپوشان نیروی انتظامی، سربازی برای فرماندهی معزز کل قوا و خدمت به مردم است و در هر شرایطی از نظام و ارزش‌های آن صیانت می‌کنیم.
کد خبر: ۳۷۰۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰ - 19November 2019

صف مردم از اغتشاشگران جداست/ در هر شرایطی از نظام و ارزش‌های آن صیانت می‌کنیمبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی در پنجاه و هفتمین جلسه قرارگاه امام علی (ع) با اشاره به قدردانی سرلشکر «محمدباقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از فرمانده و پرسنل ناجا اظهار داشت: در پی سهمیه‌بندی بنزین در راستای مصرف بهینه سوخت در کشور، شاهد برخی ناآرامی‌ها در بعضی از شهر‌های کشور بودیم که ناجا اقدامات هوشمندانه و به موقعی انجام داد.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره تصمیم‌گیری سران سه قوا، افزود: معظم‌له در این حوزه، بیانات حکیمانه و شجاعانه‌ای داشتند که سخنان ایشان چونان آبی بر آتش بود و مقتدرانه اعلام موضع کردند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: تصمیم‌گیری درباره سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن؛ تصمیم نظام بود و همه مکلف هستیم برای تحقق این تصمیم پای کار باشیم.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: اظهار نظر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، همواره روشنگر و تبیین‌کننده امور است و بعد از بیانات ایشان درباره تصمیم سران قوا درباره بنزین، شاهد بودیم که صف مردم از اغتشاشگران جدا شد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش سبزپوشان نیروی انتظامی برای حفظ نظم و امنیت کشور، ادامه داد: نیروی انتظامی با هر فردی که بخواهد مخل نظم عمومی شود و یا به حقوق مردم تعدی کند، قاطعانه برخورد می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: صیانت از جان، مال، ناموس و... مردم از وظایف جدی پلیس است و اجازه نمی‌دهیم کسی نظم و امنیت حاکم بر جامعه را دچار اخلال کند.

وی با تأکید بر اینکه حفظ امنیت و اقتدار کشور خط قرمز ما است و همیشه در کنار مردم هستیم، ادامه داد: افتخار ما سبزپوشان نیروی انتظامی، سربازی برای فرماندهی معزز کل قواست و در هر شرایطی از نظام و ارزش‌های آن صیانت می‌کنیم.

سردار اشتری در پایان با قدردانی از کارکنان نیروی انتظامی عنوان داشت: معاونت اجتماعی ناجا در حوزه رسانه‌ای با مشارکت صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، نشریات و... اقدامات به موقعی در روشنگری و نشان دادن چهره واقعی اغتشاشگران داشت که از زحمات مجموعه معاونت اجتماعی ناجا قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار