به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۰
لاریجانی در نطق پیش از دستور تاکید کرد؛
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات درست و مهم باید در فضای آرام گرفته شود و باید همه هم داستان باشیم تا فشارهایی که روی مردم است، برداشته شود.
کد خبر: ۳۷۰۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱ - 17November 2019

باید تصمیمات مهم در فضای آرام اتخاذ شودبه گزارش خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز (یکشنبه 26 آبان) خانه ملت، توضیحاتی را درباره جلسه غیرعلنی مجلس پیرامون موضوع افزایش قیمت بنزین مطرح کرد.

وی با اشاره به اینکه نگرانی مردم این است که این تصمیم ممکن است تبعاتی بر سایر قیمت‌ها داشته باشد، اظهار داشت: لازم است مرکز پژوهش‌ها و کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی‌های لازم را در زمینه اصلاح روش‌ها به کار گیرند تا مشکلی برای مردم ایجاد نشود.

وی تصریح کرد: در این زمینه همه باید هم داستان باشیم تا هر چه فشار بر مردم است برداشته شود و دغدغه اصلی نمایندگان هم این است که به مردم در این شرایط کمک شود تا مشکلاتشان حل شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا کمیسیون‌های تخصصی مجلس هم در این جلسه مباحثی را در دستور کار خود خواهند داشت، گفت: اصلاحات در این زمینه قطعا در فضای آرام سامان خواهد یافت و ما احتیاج داریم که فضای آرامی برای تصمیمات درست فراهم کنیم.

لاریجانی اظهار داشت: آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس حضور یافت و گزارشی را ارائه کرد و نمایندگان هم نظرات خود را مطرح کردند.

وی با بیان اینکه درباره بحث یارانه‌ها در این جلسه مباحثی صورت گرفت، گفت: مهم این است که دولت منابعی را که به عنوان مابه‌التفاوت در نظر گرفته شده است، در اسرع وقت به حساب مردم واریز کند و نشان دهد که پای عهد خود ایستاده است و کمیسیون‌های مربوطه هم باید این موضوع را پیگیری کنند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار