به روز شده در: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
دانش‌آموزان شرکت کننده در راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان در بیانیه‌ای تاکید کردند: ۱۳ آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است؛ روزی­ است که انقلاب اسلامی با نثار خون دانش‌­آموزان و دانشجویان جاودانه شد.
کد خبر: ۳۶۸۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴ - 04November 2019

به گزارش گروه گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، بنا بر اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی متن کامل بیانیه ۱۳ آبان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(۱۳ آبان نماد مبارزه با نظام سلطه و تاکید بر استقلال ملت است)

۱۳ آبان نگینی درخشان در تاریخ استکبارستیزی ملت ایران است. روزی­ است که انقلاب اسلامی با نثار خون دانش ­آموزان و دانشجویان جاودانه شد.

امروز روزی است که دانشجویان پیرو خط امام، آخرین لانه فساد و جاسوسی شیطان بزرگ آمریکا را در ایران به تسخیر درآوردند. این حماسه به قدری شکوهمند بود که پیر مُرشِدمان آن را انقلاب دوم، و حتی مهم­‌تر و بزرگ­تر از انقلاب اول خواند. و حالا ما دانش­‌آموزان و سربازان کوچک این خاک با هم عهد می­‌بندیم، که هفت توصیه رهبر عزیزمان را در بیانیه گام دوم که خِطاب به جوانان بوده را اجرا کنیم.

ما دانش­ آموزان عهد می­‌بندیم که در مسیر علم و پژوهش، به حدی برسیم که هر کسی که بخواهد به علمی دست پیدا کند، مجبور شود زبان فارسی را فرا گیرد و در این مسیر علاوه بر علم و پژوهش، عهد می­بندیم وظیفه خود را در مدرسه با فعالیت منسجم در تشکل­‌های اَمین دانش آموزی ایفا نماییم.

ما دانش ­آموزان عهد می­‌بندیم که با وجود تهاجم‌های ضدمعنویت و ضداخلاق، که از سوی غرب و شرق ما را تهدید می­‌کند، با تقویت منش اخلاقی و رفتاری خود، بر اساس اسلام ناب محمدی (ص) آن را در جامعه نیز تقویت کنیم.

ما با مولایمان عهد می­بندیم طبق آنچه فرمودید راه حل اقتصاد و مشکلات کشور را از طریق بوسه زدن بر پنجه‌های گرگ نمی‌­بینیم. و با شما عهد می­‌بندیم این مشکلات را در کشور با مدیریت صحیح و جهادی حل کنیم و پنجه­‌های استکبار رو به افول را در هم شکنیم.

ما دانش­‌آموزان با شما رهبر فرزانه عهد می‌­بندیم که برای مبارزه با هر نوع فساد که از طرف مسئولین و غیر مسئولین باشد، از تمام نیرویمان استفاده کنیم و تلاش می­‌کنیم در راه عدالت که در صدر هدف­‌های اولیه همه بعثت­‌های الهی بوده و در جمهوری اسلامی نیز دارای همان شان و جایگاه است شکاف­‌های طبقاتی در جامعه از بین برود و همان­طور که به ما امید دادید، امیدتان را ناامید نمی­‌کنیم.

ما نوجوانان دانش ­آموز با شما عهد می‌­بندیم که برای استقلال و آزادی کشور که بر اساس اخلاق و قانون باشد این دو را حفظ کنیم و در این راه کنار شما ایستاده‌ایم تا اوج افتخار و عزت را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آوریم.

ای رهبر عزیرتر از جانمان

ما با شما عهد می‌­بندیم که به فضل خدا در آینده­ای نه چندان دور به عنوان مدیران جهادی این جامعه، عزت ملی کشورمان را حفظ کنیم و رفاه و معیشت شایسته مردم و مستضعفین کشور را فراهم آوریم.

ما جوانان با شما عهد می­‌بندیم که در مواجهه با توطئه غرب برای ترویج سبک زندگی غربی با همتی جهادی و هوشمندانه به طور همه جانبه با آن مقابله کنیم و امروز همگام با سایر سربازان مهدی صاحب الزمان (عج) اینجا دور هم جمع شده‌­ایم تا بگوییم ما نسل چهارم و پنجم انقلاب اسلامی بیداریم و قطعا کابوس سال­‌های آینده استکباران عالم خواهیم بود.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار