به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۸
امام جمعه دلوار:
حجت‌الاسلام «علی زاهددوست» با بیان اینکه نقش دانش‌آموزان، دانشجویان و فرهنگیان در برگزاری روز ۱۳ آبان مهم و برجسته است، گفت: راهپیمایی این روز در واقع یک راهپیمایی فرهنگی، ارزشی و آرمانی است.
کد خبر: ۳۶۸۲۶۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱ - 01November 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین «علی زاهددوست» امام جمعه دلوار با اشاره به رهنمود‌های حکمیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با دانشجویان ارتش اظهار داشت: جان کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی در این مراسم این بود که امنیت مهمترین نیاز ضروری یک ملت و جامعه است؛ و تلاش اخیر دشمن، در آشوب سازی و فتنه انگیزی در کشور‌های همسایه ایران، با هدف ناامن‌سازی کشور‌های مقاومت و محیط محور مقاومت یعنی ایران اسلامی است.

وی گفت: امروز بحمدلله در سایه رهبری حکیمانه رهبر مدبر و دوراندیش مان و مجاهدت شبانه روزی نیرو‌های امنیتی و انتظامی کشورمان ایران اسلامی و ملت ایران از گوهر گرانقیمت امنیت متنعم و برخوردارند.

حجت الاسلام زاهددوست با یادآوری مناسبت ۱۳ آبان افزود: دشمنان در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی ایران همه‌ساله به دنبال این هستند تا حضور مردم در صحنه را کمرنگ کنند، اما به فضل الهی تا کنون ناکام مانده و در ادامه هم به هدف خود نخواهند رسید.

وی با بیان اینکه استقامت و پایداری ملت ایران و حضور همیشگی آنان در صحنه، همراهی و پیروی آنان از رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره به کشور عزت و آبروی روز افزون بخشیده، تصریح کرد: دولت آمریکا امروز رو به افول و نابودی بوده، و کاهش میانگین مشارکت سیاسی در آمریکا به ۳۷درصد رسیده، هزینه ده تریلیون دلاری در کشور‌های عراق، سوریه، افغانستان، یمن، و دستاورد‌های تقریبا هیچ، کاهش امنیت عمومی، وجود ۴۱ میلیون گرسنه که ۱۲ میلیون آن کودکان هستند، همه و همه حاکی از افول آمریکاست.

امام جمعه دلوار با اشاره به اعتراف دشمنان در مورد شکست توطئه هایشان، افزود: به فضل الهی بار دیگر مردم همیشه در صحنه ایران با حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان، دشمنان را در دست‌یابی به اهداف خود ناکام می‌گذارند.

وی با بیان اینکه نقش دانش‌آموزان، دانشجویان و فرهنگیان در برگزاری روز ۱۳ آبان مهم و برجسته است، اظهار داشت: راهپیمایی این روز در واقع یک راهپیمایی فرهنگی، ارزشی و آرمانی است.

امام جمعه دلوار با اشاره به حوادث اخیر عراق و لبنان گفت: هدف اصلی در اصرار بر کناره گیری و استعفای نخست وزیر عراق، برهم ریختن ساختار اصلی قدرت است که برخلاف میل آمریکا است چرا روی کار بودن دولت شیعی، اصلا قابل تحمل برای استکبار نیست، لذا تغییر دولت خواست اصلی آمریکا بوده و سایر مسائل بهانه است.

ایشان تاکید کرد: در لبنان قدرت مقاومت اسلامی حزب الله و رهبر حکیم آن، موجب برهم زدن همه معادلات منطقه‌ای غرب شده لذا هدف اصلی آنان، از حوادث اخیر در لبنان خلع سلاح مقاومت است.

حجت الاسلام زاهددوست بابیان اینکه دشمن در فاز جدید فتنه سازی، آشوب‌های نیابتی را جایگزین جنگ‌های نیابتی کرده است افزود: ممکن است، مشکلات مختصری را برای جریان مقاومت به وجود بیاورد، لکن دستاورد این فتنه انگیز‌ها همان «هیچ» خواهد بود.

امام جمعه دلوار خاطرنشان کرد: این فتنه ها، علیرغم تلخی‌ها و دشواریهایش برکاتی، چون مصون سازی جبهه مقاومت، شناسایی عوامل نفوذی دشمن، هوشیاری دولتهـــا در اصلاح اشتباهات خود و اقدام برای خدمت به مردم را در پی خواهد داشت.

حجت الاسلام زاهددوست به ادعای ترامپ مبنی بر هلاکت ابوبکر البغدادی اشاره کرد و افزود: آمریکا با این اقدام در صدد عملیات فریب اذهان ملت‌های دنیاست که اذهان را از بوجود آورنده اصلی داعش که خود آمریکاست منحرف کند.

وی تاکید کرد: این اقدام یک حرکت انتخاباتی است همچنان که اوباما هم یکسال قبل از انتخابات در یک عملیاتی مشابه، مرگ بن لادن و افکندن جنازه او به دریا را اعلام کرد.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: مهمتر از هلاکت یک عنصر، بقای تفکر تکفیری و تروریستی است که امروز در دولت‌های رژیم صهیونیستی، آمریکا، عربستان سعودی وجود دارد.

ایشان افزود: مهمترین نکته این اقدام درس عبرتی دوباره برای خوش باوران و دلبستگان به غرب و آمریکاست که باز هم با چشمان خود ببینند بعد از هلاکت صدام، قذافی، ملاعمر، بن لادن، سرانجام نوبت به ابوبکر البغدادی رسید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها