به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
امام جمعه خرم‌آباد:
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: در 40 سال گذشته انقلاب اسلامی قوی‌تر و مستحکم‌تر شد اما آمریکا ضعیف‌تر شده است‌؛ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا هیبت پوشالی آن را در اوج ابر قدرتی شکست.
کد خبر: ۳۶۸۲۶۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳ - 01November 2019

به گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد، آیت‌الله «سیداحمد میرعمادی» در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در خرم‌آباد، اظهار داشت: ما باید برای ظهور امام زمان (عج) تلاش کنیم چنانچه انقلاب اسلامی زمینه ظهور امان زمان (عج) بوده و امروز به برکت انقلاب اسلامی دنیا متوجه امام زمان (عج) شده و تشنه عدالت است و از ظلم و ستم به ستوه درآمده و کسی که می‌تواند این عدالت را برقرار کند امام زمان (عج) است.

امام جمعه خرم‌آباد با تأکید بر ایجاد آمادگی برای ظهور امام زمان (عج)، گفت: باید ارتباط خود را با حضرت و نایب او تقویت کنیم؛ راه ولایت راه عبادت و بندگی و عزت و انقلاب است و ما باید این را در هم بیامیزیم و اگر امروز می‌بینیم رهبر معظم انقلاب اسلامی با قدرت و هیبت و با مدیریت الهی این حرکت عظیم را در دنیا به وجود آورده است، این شعاعی از ولایت عظما و ولایت امام زمان (عج) است.

وی در ادامه به 13 آبان مناسبت‌های این روز اشاره و خاطرنشان کرد: سالروز تبعید امام (ره) به ترکیه، کشتار دانش‌آموزان توسط رژیم شاهنشاهی در سال 57 و روز تسخیر لانه جاسوسی در سال 58 مناسبت‌های این روز هستند که این سه مناسبت یک وجه مشترک دارند و آن استکبارستیزی است و استکبارستیزی یکی از شاخصه‌های اصلی انقلاب اسلامی است. 

آیت‌الله میرعمادی عنوان کرد: در 40 سال گذشته انقلاب اسلامی قوی‌تر و مستحکم‌تر شد اما آمریکا ضعیف‌تر شده است‌؛ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا هیبت پوشالی آن را در اوج ابر قدرتی شکست.

وی پیام 13 آبان 58 را این موضوع دانست که سفارتخانه‌های آمریکا در دنیا مرکز جاسوسی هستند، گفت: امروز دنیا هیچگونه اعتمادی به سفارتخانه‌های آمریکا ندارد‌؛ نکته دیگر اینکه آمریکا در این 40 سال بیشترین هزینه را علیه انقلاب اسلامی داشته و بیشترین ضرر را نیز آمریکا داشته است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان اظهار داشت: امروز شاهد افول آمریکا در دنیا هستیم، امروز رسانه‌های دنیا رئیس جمهور آمریکا را مسخره می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز در عصر رویارویی انقلاب اسلامی با استکبار جهانی قرار داریم، تصریح کرد: مطمئن باشید انقلاب اسلامی با قدرت و عظمت به راه خود ادامه می‌یابد تا به دست صاحب اصلیش برسد و از آن طرف آمریکا روز‌به روز ضعیف‌تر می‌شود و انشالله همانطور که شاهد فروپاشی شوروی سابق بودیم شاهد فروپاشی و شکست جهانی آمریکا خواهیم بود.

خطیب نماز جمعه خرم‌آباد در ادامه به مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده داعش اشاره و عنوان کرد: این موضوع برای دلبستگان به آمریکا درس عبرت است؛ چنانکه گروه‌های تروریستی مانند داعش، القاعده و النصره را خود آمریکا به وجود آورد و وقتی تاریخ مصرف آنها به پایان رسید خود آمریکایی‌ها اینها را به هلاکت رساندند.

آیت‌الله میرعمادی بیان داشت: آمریکا داعش را در جنوب و غرب ایران برای از بین بردن انقلاب به وجود آوردند اما وقتی تاریخ مصرفشان تمام شد خود آمریکا آنها را به هلاکت رساند؛ آمریکا دنبال منافع خود است و سراغ نداریم که آمریکا به فکر مردم کشوری باشد.

وی افزود: استکبار، ظلم، ستم و غرب هیچ وقت به نفع مردم کار نکرده‌اند و باید بدانیم که آنها نمی‌آیند که مشکلات را حل کنند و لذا امروز پس از 40 سال همه باید بدانند که مذاکره با آمریکا هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تاکید کرد: مشکلات اقتصادی و داخلی را با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و با کمک جوانان می‌توان حل کرد.

وی در ادامه به وضعیت نامناسب اقتصادی در لرستان اشاره و خاطرنشان کرد: در همین استان لرستان شاخصه‌های اقتصادی لرستان مناسب نیست و شاهد نرخ بالای تورم در لرستان هستیم و از طرفی نرخ پایین سرمایه‌گذاری و نرخ بالای بیکاری را می‌بینیم و وضعیت اقتصادی مردم مناسب نیست.

خطیب نماز جمعه خرم‌آباد یادآور شد: در این شرایط مسوولان باید تلاش بیشتری داشته باشند و برنامه اقتصادی ارائه دهند. 

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار