به روز شده در: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
نماینده ستاد کل نیروهای مسلح:
سید هاشم حسینی گفت: انسجام نیروهای مسلح و خدماتی که به زائران در اربعین امسال ارائه دادند بی‌نظیر بود که رشادتهای دوران دفاع مقدس را برای همگان تداعی کرد.
کد خبر: ۳۶۶۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸ - 18October 2019

انسجام نیروهای مسلح در خدمات رسانی به زائران اربعین مثال زدنی و بی‌نظیر بود

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، سرهنگ پاسدار سید هاشم حسینی نماینده ستاد کل نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران در پایانه مرزی چذابه اظهار داشت: پیش از ایام اربعین اتفاقاتی در کشور عراق رخ داد که برخی‌ قصد داشتند ضمن تلاش برای کمرنگ جلوه دادن حماسه اربعین حسینی، محیطی ناامن برای زائران اربعین ایجاد کنند اما در اهداف خود ناکام ماندند.

وی افزود: تعداد زائران اربعین حسینی امسال ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت و این نشان می‌دهد که هیچ توطئه ای مانع حضور زائران اباعبدالله الحسین (ع) در کربلا نخواهد شد.

نماینده ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امسال بیش از سه میلیون نفر از زائران حسینی از مرزهای کشور عبور کردند و بخش قابل توجهی از این زائران به کشور بازگشتند و خرسندیم که حادثه عمده ای برای زائران رخ نداد.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح در برقراری نظم و امنیت زائران اربعین تلاش داشتند و به برکت خون اباعبدالله الحسین(ع) اربعین امسال باشکوه فراوان برگزار شد. برخی از کارکنان نیروهای مسلح هفته هاست که خواب به چشم ندارند تا برای زائران اربعین محیطی امن و آرام ایجاد کنند و پس از گذراندن ساعتهای ماموریت خود در موکب‌ها به خدمت به زائران اربعین می‌پردازند. انسجام نیروهای مسلح و خدماتی که به زائران در اربعین امسال ارائه دادند مثال زدنی و بی‌نظیر بود که رشادتهای دوران دفاع مقدس را برای همگان تداعی کرد.

سرهنگ پاسدار حسینی یادآور شد : همچنین تلاش ناجا نیز در کنترل مرزهای کشور و امنیت در پایانه‌های مرزی نیز قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها