به روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
سردار هادیانفر خبر داد؛
رئیس پلیس‌راهنمایی و رانندگی کشور گفت: تمامی مسیرهای مواصلاتی مهران باز بوده و جاده یک‌طرفه شدن جاده ایلام- مهران فعلاً منتفی است.
کد خبر: ۳۶۶۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸ - 16October 2019

به گزارش گروه اخبار اجتماعی دفاع‌پرس، «سردار سیدکمال هادیانفر» رئیس پلیس‌ راهنمایی‌ و رانندگی کشور، از اجرای طرح‌های محدودیت در صورت سنگین شدن بار ترافیک خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه 56 درصد تردد به‌خصوص در موج بازگشت از طریق مرز مهران انجام می‌شود این مرز مرکز توجه پلیس راهور در موج بازگشت زائران حسینی خواهد بود.

رئیس پلیس‌راهنمایی و رانندگی کشور به خروج بیش از سه میلیون زائر و ورود یک‌میلیون و 300هزار نفر به کشور اشاره کرد و گفت: هنوز بیش از یک‌میلیون و 700 هزار زائر ایرانی در کشور عراق هستند.

وی با اشاره به اینکه 97 درصد زائران از طریق مرزهای زمینی و سه درصد از طریق مرزهای هوایی تردد داشته‌اند، گفت: در صورت تمرکز زائران بر روزهای شنبه و یکشنبه برای برگشت، قطعاً ترافیک سنگین در محورهای استان و مرز خواهیم داشت.

هادیانفر خاطرنشان شد: بر همین اساس طرح‌های اضطراری و محدودیت‌های ترافیکی، یک‌طرفه کردن بعضی از محورها در استان برای کاهش بار ترافیکی اجرایی می‌شود.

رئیس پلیس‌راهنمایی و رانندگی کشور از اجرای طرح وزارت راه و شهرسازی یعنی طرح جابجایی دومرحله‌ای در صورت سنگین شدن بار ترافیکی اشاره کرد و افزود: در صورت همکاری زائران برای آغاز برگشت از روز پنج‌شنبه قطعا محدودیت ترافیکی خیلی کمتر خواهد شد و نیازی به اجرایی طرح های وزارتخانه راه و شهرسازی نیست.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها