به روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۱
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:
آیت‌الله مصطفی علما گفت: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دریافته‌اند که ما با اتکا به اسلام و معنویت قدرت برتر منطقه هستیم.
کد خبر: ۳۶۶۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵ - 16October 2019

یران با اتکا بر اسلام و معنویت قدرت برتر منطقه استبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، آیت‌الله «مصطفی علما» نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه امروز (چهارشنبه) در دیدار با بسیجیان گردان چهارم امام حسین (ع) لشکر 29 عملیاتی نبی اکرم (ص)  با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اظهار داشت: معنویت، سرمایه بی‌بدیلی است که چه در دوران مسئولیت و چه سایر موارد به کارمان می‌آید و بالاترین موقعیت است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه معنویت بالاترین سرمایه در دنیای امروز است، افزود: امروز دنیا روی کشور ما حساب ویژه‌ای باز کرده زیرا آن‌ها می‌دانند ما با اتکا به اسلام و معنویت قدرت برتر منطقه هستیم.

آیت‌الله علما با اشاره به تفکر صدور انقلاب توسط امام راحل تاکید کرد: اگر می‌بینید محور مقاومت از لبنان و یمن و سوریه و عراق به عالی‌ترین شکل به تفکری بنیادین تبدیل شده، عامل این حرکت انقلاب اسلامی ایران و صدور انقلاب است که انقلابی‌های دیگر کشورها را متأثر ساخته است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها