به روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
مجموعه مدیریت و روسای ستادی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با حضور در موکب سیدالشهدا (ع) از خادمان و نیروهای مردمی قدردانی و همراه با آنان به پذیرایی از زائران اربعین پرداختند.
کد خبر: ۳۶۶۲۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱ - 14October 2019

به گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد، موکب سیدالشهدا(ع) در محل راهدارخانه زاغه در مسیر بروجرد- خرم آباد با هدف اسکان و خدمت رسانی به زائران اباعبدالله (ع) برپا شده است که راهداران، امام جمعه و گروه‌های جهادی شهر زاغه در این موکب مشغول خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی و اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی هستند.
 
عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: خادمی حضرت سیدالشهدا (ع) مایه مباهات است از اینرو با پیشنهاد نیروهای مردمی فضای راهدارخانه زاغه را برای برپایی موکب مناسب دیدیم تا سهمی در پذیرایی از زائران داشته باشیم.
 
وی با بیان اینکه سعی شده است فضای استراحت به بهترین شکل ممکن برای زائران مهیا شود، گفت: روزانه تعداد زیادی از زائران در این موکب پذیرایی و اسکان می یابند که قدردان زحمات نیروهای مردمی شهر زاغه و همکاران خادم در این موکب هستیم.
 
محمدحسین امینیان مشاور مدیرکل و مدیر حراست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان نیز از بانیان این موکب قدردانی کرد و گفت: تلاش شبانه روزی و نذورات خالصانه مردم زاغه و همکاران راهدار شایسته تقدیر است.
 
مدیرکل، معاونان، مشاور مدیرکل و مدیر حراست، روسای ستادی و کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان پس از اقامه نماز جماعت در جمع زائران اربعین حسینی همراه با مردم شهر زاغه در کار پذیرایی از زائران که عمدتا اتباع خارجی بودند، شرکت کردند.
 
موکب سیدالشهدا(ع) با مشارکت نیروهای مردمی شهر زاغه و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در محل راهدارخانه زاغه در محور بروجرد- خرم آباد دایر شده است که روزانه پذیرای تعداد زیادی از زائران اربعین حسینی است.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها