به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
آیین رونمایی از یادمان شهدا در مدارس استان کرمان با حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد.
کد خبر: ۳۶۴۱۳۶
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴ - 28September 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کرمان، آیین رونمایی از یادمان شهدا در دبیرستان دخترانه شهید «مدرس» و دبستان پسرانه شهید «توکلی» با حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد.

در این مراسم «محمد مهدی ابوالحسنی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان به بیان خاطراتی از شهید «محمدحسین یوسف الهی» پرداخت و اظهار داشت: این شهید عارف از جمله شهدایی است که باید الگو و اسوه شما دانش‌آموزان قرار گیرد و با مطالعه زندگی و وصیت نامه شهید یوسف الهی با سیره این شهید آشنا شوید.

وی افزود: یادمان‌های شهدا مکانی برای تفکر و تامل شما دانش آموزان است و سعی کنید دقایقی از وقت خود را در مدرسه به مطالعه سبک و سیره شهدا اختصاص دهید.

همچنین «احمد اسکندری نسب» مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در این مراسم گفت: شما دانش آموزان باید درس ادب و اخلاق را از شهدا بیاموزید و اگر به شهدا اقتدا کنید، ایثار و گذشت در زندگی را خواهید آموخت.

وی بیان داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید یکی از برنامه‌های اصلی حوزه آموزش و پرورش باشد و مردانگی و ایستادگی شهدا درس بزرگی برای همگان خواهد بود که باید در مسیر ولایت و رهبری قدم برداریم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار