به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۲
مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه:
سرهنگ پاسدار حسین قبادی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند کار جهادی مبتنی بر اعتقاد و باور دینی و همچنین رعایت ضوابط دینی و مذهبی است و فعالیت گروه‌های جهادی بستری برای تربیت جهادگران است.
کد خبر: ۳۶۴۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶ - 28September 2019

فعالیت گروههای جهادی بستری برای تربیت جهادگران استبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، سرهنگ پاسدار «حسین قبادی بصیر» مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه صبح امروز در جلسه دیدار جهادگران با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع جهادگران اشاره کرد و اظهار داشت: همانطور که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است باید از کارهای عمرانی و یدی جهت کمک به نیازمندان غافل نشویم.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه افزود: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند کار جهادی مبتنی بر اعتقاد و باور دینی و همچنین رعایت ضوابط دینی و مذهبی است و فعالیت گروه های جهادی بستری برای تربیت جهادگران است.

فعالیت 330 گروه جهادی شناسنامه‌دار در کرمانشاه

این مسئول در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر 330 گروه جهادی شناسنامه‌دار در استان کرمانشاه وجود دارد، گفت: علاوه بر این تعداد گروه های جهادی محله محور نیز با محوریت هر پایگاه یک گروه جهادی در اردوهای جهادی فعالیت می کنند.

قبادی بصیر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته مجمع جهادی و شورای شهرستانها شکل گرفته است و امیدواریم از این ظرفیت فکری در راستای محرومیت زدایی استفاده بهینه شود.

وی بر مردمی شدن گروههای جهادی تاکید کرد و افزود: آمادگی داریم خیرین را تحت پوشش قرار دهیم و آنها را حمایت کنیم چرا که گروههای جهادی مردمی باشند، مثمر ثمر خواهد بود.

لزوم تخصصی شدن گروه های جهادی

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه همچنین بر تخصصی شدن گروههای جهادی تاکید کرد و یادآور شد: همچنین جغرافیایی شدن گروههای جهادی را در دستور کار داریم تا بتوانیم از ظرفیت جوانان بیشتر استفاده کنیم.

این مسئول در بخش دیگری از سخنانش از خدمات رسانی بیش از 15 گروه جهادی به زائران اربعین حسینی امسال خبر داد و اظهار داشت: این گروه ها در مسیر زائران از کنگاور تا مرز خسروی موکب هایی را دایر می کنند.

قبادی بصیر بیان داشت: به این منظور تا کنون کارهای مقدماتی راه اندازی 15 موکب در مسیرهای مشخص شده است تا به زائران اربعین حسینی امسال ارائه خدمت داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: برآورد ما بر این است که بیش از 2 هزار نفر روز اردو در این مدت خدمت رسانی به زائرین داشته باشیم و همچنین ترتیبی اتخاذ کردیم که روزانه بیش از 50 هزار پرس غذا در سه وعده صبحانه، ناهار و شام بین زائران توزیع شود.

این مسئول افزود: در قصر شیرین نیز یک موکب بزرگ با ظرفیت 5 هزار نفر دایر کردیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار