به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴
مسئول دفتر نمایندگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان تربت حیدریه:
«مهدی باقرزاده» با تأکید بر انتقال مفهوم درست ارزش‌های دفاع مقدس، گفت: خوشبختانه هنوز بسیاری از کهنه سربازها در بین ما هستند تا خاطرات خود را از آن دوران بیان کنند و این وظیفه ما است تا تاریخ آن دوران را با کمک این پیشکسوتان احصاء و به نسل کنونی و آینده منتقل کنیم.
کد خبر: ۳۶۳۷۶۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷ - 26September 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از تربت حیدریه، «مهدی باقرزاده» مسئول دفتر نمایندگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان تربت حیدریه امروز در همایش پیشکسوتان دفاع مقدس اظهار داشت: با وجود کارهای ارزشمندی که برای انتقال و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صورت گرفته، با این حال هنوز در حوزه کارهای فرهنگی می‌شد کارهای بهتری انجاد داد. معنی و مفهوم این کلام آن است که در کنار کم کاری، جلوی تولیدات فرهنگی مبتذل را هم نگرفتیم.

وی با تأکید بر انتقال مفهوم درست ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس، تصریح کرد: خوشبختانه هنوز بسیاری از کهنه سربازها و خاک جبهه‌ خورده‌­ها در بین ما هستند تا خاطرات خود را از آن دوران بیان کنند و این وظیفه ما است تا تایخ آن دوران را با کمک این پیشکسوتان احصاء و به نسل کنونی منتقل کنیم.

در ادامه محمود باقرزاده جانباز 70 درصد و پیشکسوت دفاع مقدس گفت: رزمندگان اسلام شکست‌شان هم پیروزی و پیروزی‌شان هم پیروزی تلقی می‌شود زیرا این وعده قرآن است.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس ما ابهت غرب را شکستیم، افزود: از جنگ در آن دوران پیشمان نیستیم، چون به تکلیف خود عمل کردیم و امروز نیز جنگ طلب نیستیم اما همچنان در آمادگی دفاعی بسر می‌بریم و همچون گذشته اجازه نمی‌دهیم حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی مورد گزند دشمنان قرار بگیرد.

شهرستان تربت حیدریه 677 شهید، 2 هزار و 500 جانباز و 141 آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها