به روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۵
مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد؛
سرهنگ «مجید صادقی» هزینه کارهای انجام شده برای مناطق محروم استان در اردوهای جهادی را حدود سه میلیارد و 500 میلیون تومان دانست و گفت: این خدمات زمینه محرومیت‌زدایی در نقاط مختلف کشور و استان را فراهم کرده است.
کد خبر: ۳۶۳۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵ - 24September 2019

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، سرهنگ «مجید صادقی» مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد  پیش از ظهر امروز در نشست تجلیل از جهادگران در ارتباط با عملکرد 18 ماه گذشته اردوهای جهادی و طرح هجرت سه و اقتصاد مقاومتی استان یزد اظهار داشت: اردوهای جهادی به دو صورت جغرافیایی محور و محله محور اجرایی می‌شود.

وی افزود: در اردوهای جعرافیایی محور 750 برادر و 350 خواهر مشغول به فعالیت هستند و در مجموع این یک هزار و 100 نفر، معادل 45 هزار نفر روز به محرومان جامعه خدمات‌رسانی کردند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: در نوع دوم اردوها، شعار هر پایگاه یک محله را اجرایی کردیم و در این زمینه نزدیک به یک هزار نفر از بسیجیان خواهر و برادر فعالیت می‌کنند که بیش از 5 هزار نفر روز خدمات این افراد است.

صادقی هزینه کارهای انجام شده برای مناطق محروم استان در این اردوها را حدود سه میلیارد و 500 میلیون تومان دانست و عنوان کرد: این خدمات زمینه محرومیت زدایی در نقاط مختلف کشور و استان را فراهم کرده است.

وی به خسارت‌های ناشی از سیل‌های ابتدای امسال در کشور اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه سیل هم با وجود ویرانی‌های بسیار زیادی که داشتیم، همدلی و همراهی مردم بسیار باشکوه بود و هنوز جهادگران در نقاط سیل‌زده به صورت فعال حضور دارند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر استان یزد حضور جهادگران یزدی در نقاط سیل‌زده را خوب ارزیابی کرد و افزود: 36 گروه در قالب 9 هزار و 53 نفر روز خدمات به رفع مشکلات این مناطق ارائه کردند.

صادقی به اردوهای جهادی یک روزه اشاره کرد وافزود: این اردوها در مجموع 770 نفر خواهر و 1750  نفر برادر هستند و در زمینه‌های مختلف به خدمت‌رسانی مشغول هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها