به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش سیستان در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
عباسعلی ارجمندی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید مانند نور هدایتگر نسل جوان باشد و جوانان به عنوان آینده سازان انقلاب با الگوگیری از شهدا و تاسی از خون پاک آنها در راستای اهداف و آرمان‌های انقلاب گام بردارند.
کد خبر: ۳۶۲۷۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱ - 21September 2019

فرهنگ ایثار و شهادت مانند نور هدایتگر برای نسل جوان است«عباسعلی ارجمندی» معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در زاهدان اظهار داشت: این اداره بیش از 200 شهید دانش آموز را در دفاع مقدس و عملیاتهای تروریستی تقدیم انقلاب کرده است.

وی افزود: آموزش و پرورش به عنوان یک رسالت و وظیفه در مناسبتهای مختلف در طول سال از خانواده معظم شهدای دانش‌آموز دیدار و دلجویی می‌کند.

ارجمندی ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت باید مانند نور هدایتگر نسل جوان باشد و جوانان به عنوان آینده سازان انقلاب با الگوگیری از شهدا و تاسی از خون پاک آنها در راستای اهداف و آرمانهای انقلاب گام بردارند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به این مطلب که شهدا تعلیم یافتگان مکتب امام حسین بودند که با ایثار و گذشت خود به ما و آیندگان درس شجاعت، شهامت و شهادت طلبی آموختند بیان کرد: شهدا به گردن ما حق دارند و امروز رسالت ما است که در راستای اهداف آنها گام برداریم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار