به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۸
فرمانده سپاه اندیمشک عنوان کرد؛
احسان کریم‌پور گفت: ۱۰۰ برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس در اندیمشک برگزار می‌شود.
کد خبر: ۳۶۲۶۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱ - 21September 2019

لزوم ثبت حماسه ۴ آذر به عنوان طولانی‌ترین بمباران هوایی جنگ تحمیلی در تقویم کشور

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، «احسان کریم‌پور» فرمانده سپاه اندیمشک ظهر امروز (شنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم اظهار داشت: رژیم بعثی عراق ۱۵ ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با پاره کردن قرارداد الجزایر به ۲۰ نقطه کشور به صورت رسمی هجوم آورد.

وی با بیان اینکه رژیم بعثی قبل از آغاز رسمی جنگ تحمیلی به سوی پاسگاه‌های مرزی کشور آتش گشوده بود، افزود: این رژیم در اوهام خویش خیال فتح یک هفته ای کشور را در سر پروراند، که این موضوع با مجاهدت ملت انقلابی ایران و نیروهای مسلح با شکست روبرو شد.

فرمانده سپاه مقاومت مردم خرمشهر را از درس‌های بزرگ در دوران دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: امروز در زمینه امنیت مرزها جای نگرانی نیست و به برکت خون شهدا پیاده‌روی اربعین حسینی (ع) برگزار و در آینده نزدیک نیز به برکت رشادت‌ها و خون مطهر شهدای مدافع حرم، قدس شریف آزاد می‌شود.

وی گفت: امروز دشمن پس از شکست در جنگ نظامی صحنه را با جنگ تمام‌عیار فرهنگی و اقتصادی در پیش گرفته که با حضور نیروهای مسلح و دولت در کنار ملت و با رهنمودهای مقام معظم رهبری راه سربلندی کشور با قدرت ادامه دارد.

فرمانده سپاه اندیمشک با اشاره به دروغ‌پردازی استکبار در حوادث منطقه گفت: دشمن به نیروی بازدارندگی نظام و حضور ملت در کنار فرزندان خود در سپاه و نیروهای مسلح واقف است و از این رو، با دروغ‌پردازی به دنبال اهداف خصمانه خویش است.

وی با بیان اینکه در حوزه امنیت مرزها به واسطه قدرت بازدارندگی و موشکی کشور نگرانی وجود ندارد، عنوان کرد: ۱۰۰ برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس در اندیمشک برگزار می‌شود.

کریم پور در پایان با تاکید بر لزوم ثبت حماسه ۶ مهر روز مقاومت مردم اندیمشک و حماسه ۴ آذر به عنوان طولانی‌ترین بمباران هوایی بعد از جنگ جهانی دوم در تقویم کشور گفت: این مطالبه بر حق شهروندان با هم‌دلی و پیگیری میسر خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها