به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
رئیس قرارگاه عمار:
حجت‌الاسلام‌ مهدی طائب با نفی تبلیغات جهت بزرگنمایی قدرت نظامی آمریکا گفت: اگر آمریکا عکس فرد ایستاده در حال سیگار کشیدن را با وضوح دارد پس چرا این پهبادها به کشور ایران فرستاده می‌شوند.
کد خبر: ۳۶۲۴۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳ - 20September 2019

ساقط کردن پهباد آمریکایی جشن ملی می‌خواست نه برجامبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام‌ مهدی طائب پیش از ظهر امروز (جمعه) در مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد شهدای حمله تروریستی اهواز در حسینیه ثارالله این شهر اظهار کرد: ۳۱ شهریور یک حادثه نیست چون حادثه به صورت اتفاقی رخ می‌دهد ولی برای ۳۱ شهریور برنامه‌ریزی‌شده بود.

وی با اشاره به اینکه شهادت حادثه نیست چون شهید اول فکر و بعد از انتخاب می‌کند، افزود: تروریست‌ها برای حمله در رژه ۳۱ شهریور اهواز برنامه‌ریزی نوشتند و شهدا هم می‌دانستند که کجا می‌روند و هیچ چیز اتفاقی نبود.

رئیس قرارگاه عمار تصریح کرد: در حمله تروریستی ۳۱ شهریور شهدای هشت و ۹ ساله نیز تقدیم شد، یعنی کودکان کم سن و سال نیز شهید محسوب می‌شوند چون روضه قاسم (ع) گوش داده‌اند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین طائب همچنین با اشاره به اینکه ایران با ساقط کردن پهباد آمریکایی چشم این کشور را زده است، یادآور شد: به جای اعلام جشن در زمینه برجام بهتر است که برای این پهباد جشن ملی اعلام کرد؛ اگر آمریکا عکس فرد ایستاده در حال سیگار کشیدن را با وضوح دارد پس چرا این پهبادها به کشور ایران فرستاده می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه شهدای تروریستی ۳۱ شهریور اهواز قدرت بسیاری به جمهوری اسلامی عطا و توطئه‌های بسیاری را خنثی کرده است، عنوان کرد: نقش‌آفرینی موساد، سیستم جاسوسی انگلیسی و سازمان‌های دیگر پشت این عملیات‌های تروریستی پیدا است.

رئیس قرارگاه عمار یادآور شد: حرکتی که برای تحکم ظهور شده هرچه بیشتر موردحمله دشمنان قرار بگیرد، نتیجه عکس می‌گیرند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین طائب با طرح این سؤال که افراد با حذف خط شهدا چگونه می‌توانند برای ظهور امام زمان خویش دعا کنند، گفت: برداشتن نام شهدا از تابلوی خیابان‌ها با چه اهدافی انجام می‌شود، افراد خطاکار در این زمینه راه خود را گم کرده و معلوم نیست در چه مسیری حرکت می‌کنند.

وی تأکید کرد: قطعاً مادران شهدای تروریستی ۳۱ شهریور به مادر حضرت قاسم (ع) اقتدا و از ایشان الگو می‌گیرند.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به توجه ویژه امام حسین (ع) به اقامه نماز در قیام عاشورا اضافه کرد: آنچه دشمن درک کرده این هست که ایران به کانون تربیت نیروهای حسینی تبدیل شده و برای همین تلاش خود را برای برام زدن آن به کار گرفته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین طائب با اشاره به اینکه برخی افراد شهرکی با ویلاهای ۴۰۰ میلیارد تومانی در تهران ساخته‌اند، گفت: این افراد از کوچک‌ترین خط‌ونشان دشمنان هراس دارند چون آمریکا باعث تغییر نگاه و فرهنگ آنها شده است.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها