به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
حذف نام شهدا-12/ واکنش فرزند شهید شیرودی به حذف نام شهید از معابر؛
آناهیتا شیرودی گفت: جامعه ما هر چه عزت دارد رهین خون شهداست، ما نباید فراموش کنیم که برای این آرامشی که داریم چه تعداد از جوانان خود را از دست داده‌ایم. متاسفانه گاهی فراموش می‌کنیم که بهای این آرامش خیلی سنگین بوده است.
کد خبر: ۳۶۱۹۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶ - 17September 2019

واکنش فرزند شهید شیرودی از حذف نام شهید در معابرآناهیتا شیرودی فرزند شهید علی‌اکبر شیرودی در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌‌پرس، در واکنش به حذف نام یا عنوان شهید از معابر، اظهار داشت: برخی می‌گویند که این اتفاق عمدی نبوده است در حالی به نظر من نمی‌تواند یک نفر تصمیم‌گیرنده و تعیین‌کننده باشد. قطعا گروهی برای این کار فکر و آن را اجرایی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: وقتی اتفاقی در کشور رخ می‌دهد و موضوع رسانه‌ای می‌شود یا مطالبه‌گری صورت می‌گیرد، مسئول مربوطه اعلام می‌کند که از این کار بی‌اطلاع بوده و اگر می‌دانست حتما مانع انجام کار می‌شد. در حالی که مسئول هر کاری، باید ناظر بر اجرای کار باشد.

فرزند شهید شیرودی افزود: در وضعیتی که باید فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم، شاهد حذف نام آن‌ها از معابر هستیم. جامعه امروز ما هر چه عزت دارد از فداکاری و جانفشانی شهداست. ما نباید فراموش کنیم که برای این آرامش و امنیت چه تعداد از جوانان خود را از دست داده‌ایم، چه تعداد از خانواده‌ها بی‌سرپرست و چه تعداد از فرزندان این وطن یتیم شده‌اند. ما برای این امنیت بهای سنگینی پرداخت کرده‌ایم.  

وی در پایان گفت: سناریوی حذف شهدا از پیش تعیین‌ شده است که توسط یک عده از مسئولین بی‌تعهد به نظام اسلامی، در حال اجراست و باید با آن برخورد جدی شود.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها