به روز شده در: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
سردار یزدی:
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ اقتدار امروز نیرو‌های مسلح را مرهون زحمات کارمندان دولت در وزارت دفاع دانست.
کد خبر: ۳۵۹۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶ - 24August 2019

اقتدار امروز نیرو‌های مسلح به برکت زحمات کارمندان دولت در وزارت دفاع استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «محمدرضا یزدی» فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ صبح امروز در مراسم تجلیل از وزیران شهید و شهدای کارمند اظهار داشت: در طول انقلاب اسلامی تاکنون ۲۸ هزار شهید از کارمندان دولت تقدیم آرمان‌های انقلاب شده‌اند.

وی شهدای ترور را از مظلوم‌ترین شهدا عنوان کرد و افزود: این عزیزان در آتش حقد، کینه و خیانت دشمنان سوختند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) با اشاره به حضور تعدادی از کارمندان در صف مدافعان حرم گفت: در میان کارمندان دولت، حتی شهدایی از مدافع حرم دیده می‌شوند که این بیانگر حضور و احساس مسئولیت کارمندان خدوم دولت در صحنه‌های مختلف مبارزه با جبهه کفر و الحاد است.

سردار یزدی در ادامه با تأکید بر لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا عنوان کرد: در این هفته سعی کرده‌ایم تا یاد کارمندان خدوم به ویژه کارمندان شهید را در بین مردم احیا و از ایثارگری‌های این عزیزان یاد کنیم.

وی با بیان اینکه کارمندان دولت به ویژه کارمندان وزارت دفاع از زحمتکش‌ترین افراد جامعه هستند، افزود: اگر نیرو‌های مسلح، پهپاد متجاوز را در آسمان کشور مورد هدف قرار می‌دهند و یا دستان ملوانان متجاوز در خلیج فارس بالا می‌رود و تسلیم رزمندگان اسلام می‌شوند به واسطه حمایت‌های بی دریغ عزیزان ما در وزارت دفاع است و ما به چنین مردانی افتخار می‌کنیم.

فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: کارمندان دولت امروز آبروی نظام و انقلاب را حفظ می‌کنند و مردم ما نیز خدمات صورت گرفته را با گوشت و پوست خود حس کرده‌اند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار