به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
بیانیه اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی:
اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.
کد خبر: ۳۵۸۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰ - 17August 2019

ملت ایران، عزّت و پیروزی در دفاع مقدس را مدیون ایثارگران و آزادگان می‌داندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان شمالی، 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی است. به همین مناسبت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی، بیانیه ای به این شرح صادر کرده است:

«قلم از شرح شکوه پایداری و استقامت راست‌قامتان و آزادمرانی که رنج و مشقت اسارت را با ایستادگی بر باورها و اعتقادات خویش به جان خریدند و آزادگی را معنا کردند عاجز است و زبان از بیان عمق آزادگی سروسیرتانی که برحقانیت آرمان‌های امام و انقلاب در شرایط دشوار اسارت، پای فشردند قاصر است.

ملت قدرشناس ایران، عزت، اعتلا و پیروزی خود در دفاع مقدس و تمامی عرصه‌های نبرد با نظام سلطه را مدیون همه‌ی ایثارگران بویژه آزادگان عزیزی می داند که در برابر بدخواهان نظام و انقلاب، تمامی هستی وجودشان را ایثار کردند و برای همیشه به این فرزندان غیور و دلاور خویش می بالد.

سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی موعد تحقق وعده‌ی الهی به پاس صبر ظفرمندانه‌ای است که خداوند متعال بشارت آن را به صابران داده است و ما امروز منتظر و آرزومند تحقق کامل این وعده‌ی الهی به یمن آزادگی این ملت بصیر و حق‌طلب در تحت لوای درخشان ولایت هستیم.

اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ورود غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی، به این سروقامتان شکوه و شکیبایی ادای احترام کرده و برای آنان آرزوی صحت، سلامتی و سرافرازی دارد.»

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها