به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۳
حسن‌پور خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج اصناف کشور گفت: یکصدمین واحد مسکونی که توسط بسیج برای سیل‌زدگان لرستان احداث شده است، فردا طی مراسمی تحویل داده می‌شود.
کد خبر: ۳۵۸۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸ - 17August 2019

تحویل یکصدمین واحد مسکونی برای سیلزدگان توسط بسیجبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، «غلامرضا حسن‌پور» مسئول سازمان بسیج اصناف کشور درباره فعالیت‌های این سازمان در سال «رونق تولید» اظهار داشت: یکی از برنامه‌هایی که امسال سازمان بسیج اصناف کشور با عنوان «کاسبان امین» به صورت استانی برگزار می‌کند، تجلیل از فعالان فقه بازار و برپایی نماز اول وقت در بازار است؛ علاوه بر این، یکی دیگر از برنامه‌هایی که تحت همین عنوان برگزاری آن در تاریخ چهارم شهریور پیش‌بینی شده، تجلیل از پرچم‌داران رونق تولید وکالا‌های ایرانی است.

وی با بیان اینکه برای تبیین گام دوم انقلاب نهضت روشنگری را راه‌اندازی کردیم، افزود: تبیین گام دوم انقلاب برای جامعه هدف، یکی از موضوعات مهمی است که بسیج اصناف در سال جاری آن را دنبال می‌کند؛ زیرا متأسفانه علی‌رغم آن که چندین ماه از صدور آن می‌گذرد، بخش زیادی از مردم و حتی جامعه نخبگانی کشور از مفاد آن بی خبر هستند.

حسن‌پور به آغاز هفته بسیج اصناف از ۲۷ مرداد هم اشاره کرد و ادامه داد: سازمان بسیج اصناف هر ساله به مناسبت سالروز شهادت مهدی عراقی که به نام «روز بسیج اصناف» نام‌گذاری شده است، ویژه‌برنامه‌هایی را برگزار می‌کند که امسال آغاز برنامه‌های این هفته مصادف با تحویل یکصدمین واحد مسکونی برای سیل‌زدگان استان لرستان توسط بسیج اصناف خواهد بود.

وی در ادامه عنوان کرد: بسیج اصناف امسال در حالی دهه دوم فعالیت خود را آغاز می‌کند که تلاش دارد، فعالیت خود را به عنوان یکی از اقشار تخصصی بسیج در اتاق‌های اصناف و بازرگانی و اتحادیه‌ها گسترش دهد تا در رویکردی تخصصی بتواند با کمک بخش‌های مورد اشاره، اقتصاد جامعه را تا حدودی ساماندهی کند.

مسئول سازمان بسیج اصناف کشور با بیان اینکه در صدد راه‌اندازی بسیج در پاساژ‌ها و بازار‌ها نیز هستیم، تصریح کرد: مهم‌ترین بستر فعالیت‌ها در قالب ۳۶۰ هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج اصناف کشور صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار