به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
سردار یاوری خبر داد؛
معاون تربیت و آموزش ناجا از افتخارآفرینی جمهوری اسلامی ایران (ناجا) در مسابقات قهرمانی پلیس‌های جهان پس از 13 سال خبر داد.
کد خبر: ۳۵۷۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲ - 13August 2019

افتخارآفرینی ناجا در مسابقات جودو و کاراته پلیس‌های جهانبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «امیرحسین یاوری» معاون تربیت و آموزش ناجا در تشریح این خبر اظهار داشت: امروز نماینده تیم جودوی نیروی انتظامی موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال نقره به ترتیب توسط ستوان «غفار میرزایی» و سرهنگ «علی متین» در مسابقات پلیس‌های جهان شد.

وی ادامه داد: در مسابقات کاراته نیز تیم جمهوری اسلامی ایران توانست دو مدال طلا توسط سرگرد «ابوالقاسم پایدار» و ستوان «محسن پاپی» در شهر چنگدو در کشور چین کسب کند.

معاون تربیت و آموزش ناجا تصریح کرد: رشته‌های پله نوردی و تکواندو از دیگر مسابقاتی است که در روز‌های آینده در کشور چین برگزار می‌شود و امیدواریم موفق به کسب رتبه‌های خوب در این مسابقات شویم.

سردار یاوری همچنین به مسابقات گشت جاده‌ای 2019 روسیه نیز اشاره کرد و گفت: تیم جمهوری اسلامی ایران (ناجا) قهرمان مسابقات روسیه 2019 شد؛ در رشته حافظان نظم، ناجا توانست پس از روسیه موفق به کسب رتبه دوم شود؛ ارمنستان نیز سوم شد.

وی ادامه داد: همچنین روز گذشته در رشته همکاری نظامی در ارمنستان، ناجا با اختلاف کمی در بین هشت تیم موفق به اخذ مقام چهارم شد.

معاون تربیت و آموزش ناجا همچنین عنوان کرد: برای اولین بار ناجا توانست مجوز اعزام یک نفر خانم به نام سرگرد «مرضیه یادگاری» را به مسابقات نظامی جهان (2019 روسیه) کسب کند؛ سرگرد «مرضیه یادگاری» در آزمون علمی موفق به کسب مقام دوم شد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها