به روز شده در: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۴
امیر سرتیپ صباحی فرد:
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: به واسطه صلابت و تدابیر فرمانده معظم کل قوا و اقتدار نیرو‌های مسلح، هیچ کشوری به خود اجازه تعدی به جمهوری اسلامی ایران، حتی بصورت کلامی را هم را نمی‌دهد.
کد خبر: ۳۵۷۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵ - 09August 2019

به گزارش گروه دفاعی و امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در هشتمین همایش اشراف مالک اشتر این نیرو اظهار داشت: بهره‌مندی از «فرمانده‌ای شجاع، مقتدر و رهبری مدبر و با صلابت» و «فرصت زندگی در جامعه اسلامی» دو نعمتی است که خداوند به ملت ایران اسلامی عطا فرموده است.

وی ادامه داد: به واسطه صلابت و تدابیر فرمانده معظم کل قوا و اقتدار نیروهای مسلح تحت فرمان معظم له ایشان است که هیچ کشوری حتی به صورت کلامی هم، به خود اجازه تعدی به جمهوری اسلامی ایران را نمی‌دهد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه، اشراف برای فرماندهان را به مثابه نور و چراغ برای ماشین در شب تاریک دانست و تصریح کرد: یک فرمانده فقط با اشراف کامل می‌تواند در مواجهه با حوادث مختلف در کمترین زمان درست ترین تصمیم را اتخاذ کند.

امیر سرتیپ صباحی فرد وظیفه نظارت بر اشراف را وظیفه شخص فرمانده دانست و تاکید کرد: اگر فرمانده اشراف لازم بر اطلاعات در حوزه‌های مختلف کار خود را نداشته باشد، نمی‌تواند تصمیم درست را اتخاذ کرده و گاهی این باعث زیان جبران ناپذیر به سازمان می‌شود.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار