به روز شده در: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۰
وصیت‌نامه‌های شهدا سرشار از نکات بصیرتی هستند که با مطالعه آنها نسبت به مسائل پیرامون خود و جامعه بیشتر آشنا می‌شویم.
کد خبر: ۳۵۶۷۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳ - 05August 2019

مخالفت با منافقین در وصیت‎نامه شهدای لرستان

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خرم‌آباد، وصیت‌نامه‌های شهدا سرشار از نکات بصیرتی هستند که با مطالعه آنها نسبت به مسائل پیرامون خود و جامعه بیشتر آشنا می‌شویم. در این راستا برخی از وصیت‌نامه‌های شهدای لرستان را ورق زدیم و مطالبی را که  در خصوص منافقین کوردل  است و نشان از مخالفت صد درصدی شهدا با این گروهک دارد؛ در ذیل آوردیم:

شهید کرم خدا دریکوند

به پسرم واقعیت را بگویید. بگویید به خاطر آزادی تو هزاران تیر دشمن استعمار سینه پدرت را نشانه رفته اند. ... بگویید سر پدرت هدف تیر منافقین قرار گرفت. اما هنوز ایمان پدرت در تمامی جبهه‌ها می‌جنگد.

شهید حبیب الله باقریانی

برنامه زندگی خود را طوری تنظیم کنید که به جای نشست و برخاست با افراد منافق و فرصت طلب با کسانی معاشرت کنید که دلسوز انقلاب هستند.

شهید قدرت الله جدیدی مغانک

پدر و مادر می‌خواهم اگر به شهادت رسیدم برایم گریه نکنید که دشمنان خدا و منافقین خوشحال شوند.

شهید غلامرضا حیدری

 ای خانواده‌هایی که شهید دادید در راه انقلاب  و آنهایی که مومن به انقلاب هستید  باید شهید دهید و  محافظ راه شهیدان خود باشید  و حفظ کنید  ولایت فقیه را بر مبنای حکومت اسلامی و از بین ببرید منافقین را که ضد ولایت فقیه یعنی اسلامند.

شهید محمد رضا خواجوی

ای منافقینی که رجایی‌ها، بهشتی‌ها، با هنرها و سران و مخلصان مملکتی را به شهادت رساندید بدانید که در آن دنیا در پیشگاه خدا مسئولید و باید جواب خدای رحمان را بدهید.

شهید جانعلی رشیدی ذهابی

هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند که اگر چنین کردند روز بدبختی مسلمین و روز جشن منافقین است.

شهید قاسم ساکی

برادران سپاه و کمیته. مجال نفس راحت کشیدن به منافقین ندهید و آنها را به هلاکت برسانید.

شهید احمد سبزی

شما ملت بکوشید تا با یاری خداوند  منافقین را از دنیا ریشه کن کنید و شما با تکیه بر بازوی ولایت فقیه این کار را می‌توانید انجام دهید.

شهید اسماعیل سپهوند

در داخل با گروهک‌های فاسد شدیداً و قاطعانه بر خورد نمایید و نگذارید که حرکتی مخالف با حرکت سلامی داشته باشند.

شهید بهرام سلیمانی الیگودرزی

ای منحرفین و ای منافقین که خود را انقلابی جا زده اید، فکر می کنید که این اسلام را یک نفر نگه داشته است و اگر آن را نابود کنید اسلام نابود می‌شود واقعاً در اشتباه هستید.

شهید فرهاد شاه احمدی

از دوستان و رفقا می‌خواهم همانطور که بوده، باشید. یعنی مساجد را خالی نگذارید و به جبهه بروید و منافقان را در هم بکوبید و امام را دعا کنید و در مراسم های گونا گون شرکت کنید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار