به روز شده در: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران:
«حسین محمدرضایی» اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش مشکلات کشور دانست و گفت: اگر اقتصاد مقاومتی مبنای کار همه مردم و مسئولان قرار گیرد و مسئولان مطیع منویات رهبرمعظم انقلاب باشند، قطعا از این بزنگاه سخت دشمن عبور خواهیم کرد.
کد خبر: ۳۵۵۱۳۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱ - 23July 2019

اقتصاد مقاومتی نسخه شفایخش مشکلات و عبور از بزنگاه سخت دشمن استبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «حسین محمدرضایی» جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران در مراسم افتتاحیه طرح «بسیج همگام با کشاورز» که ظهر امروز (سه‌شنبه) در سازمان بسیج کشاورزی و منابع طبیعی مازندران برگزار شد، با اشاره به جنگ هشت ساله و عدم پیروزی استکبار جهانی اظهار داشت: امروزه تهاجمات استکبار به عرصه‌های دیگر کشیده و جنگ نظامی تمام شده است اما دشمنی دشمنان تمام نشده است.

وی با بیان اینکه بخاطر توانمندی جمهوری اسلامی ایران و روحیه جهادی مردم و جوانان جنگی رخ نمی‌دهد ولی دشمن با راه اندازی یک جنگ ترکیبی در عرصه‌های دیپلماسی، فرهنگی، اقتصادی و... سعی در ضربه زدن به انقلاب دارد، افزود: دشمن از گذشته به مراتب مصصم‌تر شده است تا در جنگ اقتصادی با فشار معیشتی بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند.

محمدرضایی با تاکید براینکه هدف دشمن در جنگ اقتصادی این است تا جامعه را تبدیل به یک جامعه قانون گریز کند، اضافه کرد: برای اینکه دشمن را در جنگ اقتصادی شکست دهیم باید در این برهه از مدل دفاع مقدس استفاده کنیم.

جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران در همین رابطه خاطر نشان کرد: در دوارن دفاع مقدس در کشور آرایش جنگی ایجاد شد، مردم  و مسئولان همه در کنار همدیگر قرار گرفتند.

وی حضور مردم در صحنه دفاع مقدس و تبعیت از امام خمینی (ره) را عامل پیروزی در جنگ خواند و گفت: امروز اگر می‌خواهیم در جنگ اقتصادی دشمن پیروز شویم باید این ارایش جنگی در کشور ایجاد شود که متاسفانه هنوز این اتفاق در کشور نیفتاد و برخی از مسئولین هم آن را درک نکردند.

جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران در ادامه اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش مشکلات کشور دانست و اضافه کرد: اگر اقتصاد مقاومتی مبنای کار همه مردم و مسئولان قرار بگیرد و مسئولان مطیع منویات رهبرمعظم انقلاب باشند، قطعا از این بزنگاه سخت دشمن عبور خواهیم کرد.

محمدرضایی بسیج را مصمم به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی خواند و تاکید کرد: اگر می‌خواهیم به پیشرفت و استقلال اقتصادی در کشور دست پیدا کنیم باید از ظرفیت عظیم بسیج استفاده کنیم.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با اشاره به جوانان مشتاق و علاقمند برای توسعه و پیشرفت  کشور تصریح کرد: ما امروز جوان تحصیلکرده در رشته کشاورزی کم نداریم و باید بااعتماد به این جوانان در بخش‌های مختلف از آنها بکارگیری کنیم.

محمدرضایی با تاکید بر وجود شبکه عظیم بسیج و با بیان اینکه بسیج رقیب بخش دولتی نیست، بیان کرد: شبکه بسیج در همه محلات و روستا این قابلیت را دارد کشاورزی سنتی را تبدیل به کشاورزی با دانش روز کند.

وی با ابراز تاسف از اینکه مازندران مثل سال‌های گذشته دیگر قطب کشاورزی نیست، اظهار کرد: به دلیل تغییر کاربری زمین‌ها به ساختمان و ویلا و نیز برخی سیاست‌های اشتباه به کشاورزی مازندران آسیب جدی وارده شده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها