به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
توسط انتشارات قدر ولایت؛
کتاب «الوعدالصادق» معجزات و کرامات نبرد حزب‌الله در جنگ 33 روزه، با افزودن مشخصات جغرافیایی عملیات‌ها و تصاویر، منتشر شد.
کد خبر: ۳۵۵۱۱۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰ - 23July 2019

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، چاپ چهارم کتاب «الوعدالصادق» معجزات و کرامات نبرد حزب‌الله در جنگ 33 روزه، با بازنگری کامل و افزودن مشخصات جغرافیایی عملیات‌ها و تصاویر و تغییر طرح جلد، منتشر شد.

این کتاب به شرح امدادهای غیبی در نبرد حزب‌الله لبنان با نظامیان رژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه «الوعدالصادق» اختصاص دارد و توسط شیخ ماجد الزّبیدی نگارش یافته و توسط محمدرضا میرزاجان ترجمه شده و محمدجواد مهدی‌زاده بازنگری و اضافات مربوطه به اماکن و مختصات جغرافیایی و تصاویر را انجام داده است.

در مقدمه این کتاب می‌خوانیم:

«ظهور معجزه: عصر روز چهارشنبه، مصادف با 2007/08/01 (برابر 11 مرداد 1385 شمس) آثار کرامت رفته رفته داشت ظاهر می‌شد، بدین صورت که یکی از جوانان لبنانی وارد تالار می‌شود تا چیزی را از آن جا بیرون آورده – البته معمولاً درِ تالار بسته است و باز نمی‌شود، مگر در مناسبت‌ها – ناگاه پس از ورود، جوان متوجه می‌شود که شاخه درخت که از دو سال پیش قطع شده بود، برگ در آورده و شاخه‌های سرسبزی را از خود بیرون داده است...!

«الوعدالصادق» معجزات و کرامات نبرد حزب‌الله به چاپ چهارم رسید

عجیب‌تر آن که تعداد این برگ‌های جدید، درست به تعداد شهدایی بود که اسامی آنها بر آن شاخه‌ها نوشته شده بود (43 شاخه جدید، در مقابل 43 شهید) و باز شگفت‌انگیز آن که شاخه اصلی از وسط شکاف برداشته بود و بوی خوش مشک، همه جا را پُر کرده بود.

همزمان با پخش این خبر، «بنت جبیل» محل دید و بازدید آدمهای مختلف از عرب و عجم شد که از راه‌های دور و نزدیک برای تماشای آن می‌آمدند.».

این کتاب در قطع رقعی و 224 صفحه با قیمت 18 هزار تومان در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها