به روز شده در: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
امام جمعه موقت بوشهر عنوان کرد؛
حجت الاسلام «سید غلامرضا هاشمی» گفت: جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در برجام عمل کرد در صورتی‌که کشور های عضو به هیچیک از تعهدات خود عمل نکردند.
کد خبر: ۳۵۴۵۸۸
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰ - 19July 2019

به گزارش دفاع پرس از بوشهر؛ حجت الاسلام «سید غلامرضا هاشمی» امام جمعه موقت بوشهر  در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به همه تعهدات خود در برجام عمل کرد در صورتیکه کشور های عضو به هیچیک از تعهدات خود عمل نکردند.

وی بااشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با روحانیون افزود: در این شرایط اروپائیان با روحیه متکبرانه ای که دارند همواره از جمهوری اسلامی ایران توقع دارند به برجام متعهد باشد.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص دزدی دریایی انگلستان و توقیف کشتی نفت کش ایرانی بیان کرد: ایران با تمام توان خود جواب دندان شکنی به این اقدام انگلستان می دهد.

هاشمی با اشاره به سخنان سید حسن نصرالله به مناسبت سالگرد جنگ ۳۳ روزه اضافه کرد: هشدار رهبر حزب الله لبنان در وارد شدن به الجبیل در صورت هرگونه تجاوزی از سوی رژیم صهیونیستی لرزه بر تن آنان انداخت.

امام جمعه موقت بوشهر گفت: این سخن رهبر حزب الله لبنان بیانگر این است که نیروی مقاومت تنها با موشک مبارزه نمی کند بلکه با قدرت نظامی که دارد این رژیم غاصب را به عصر حجر می کشاند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر ضرورت حمایت ائمه جمعه از جهت گیری های انقلاب در جامعه افزود: امام جمعه پدر معنوی همه جامعه است برهمین اساس باید همه را مورد توجه قرار دهد.

هاشمی اظهار کرد: وظیفه ائمه جمعه دفاع و کمک کردن به همه تشکل های انقلابی و جریان‌هایی که در مسیر منویات نظام، امام راحل و رهبر معظم انقلاب گام برمی دارند، است.

امام جمعه موقت بوشهر ادامه داد: انتقاد امامان جمعه در خطبه های نماز جمعه جز با هدف اصلاح امور، استحکام نظام و برطرف کردن گرفتاری مردم نیست.

وی گفت: آنچه جامعه امروز به آن نیاز دارد رعایت تقواست و ائمه جمعه باید مصادیق این اصل را در خطبه های نماز جمعه برای مردم تبیین کنند.

هاشمی اضافه کرد: رعایت تقوا در فضای مجازی از جمله الزامات و ضرورت‌هایی است که جامعه باید به آن توجه داشته باشد.

امام جمعه موقت بوشهر بیان کرد: رواج دروغ، تهمت و افترا در فضای مجازی از جمله گرفتاریهای فضای مجازی است که امروز جامعه با آن روبه رو است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار