به روز شده در: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۶
معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی ارتش:
امیر سرتیپ سپهری‌راد با بیان اینکه نیروهای مسلح دژ مستحکم این کشور هستند، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلام ایران جان برکف و مصمم به دفاع از تمامیت ارضی در هوا، فضا، دریا و خشکی هستند.
کد خبر: ۳۵۴۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳ - 17July 2019

نیروهای مسلح دژ مستحکم کشورندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ دوم «ابوالفضل سپهری‌راد» معاون اجرایی و رئیس ستاد نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان این نیرو اظهار داشت: نیروهای مسلح دژ مستحکم این کشور هستند. آن‌ها جان برکف و مصمم به دفاع از تمامیت ارضی در هوا، فضا، دریا و خشکی هستند و لحظه‌ای از خطوط قرمز خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.

معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: سر دادن شعار صلح توسط کشورهایی که خود بزرگترین حامیان تروریسم در جهان هستند و منافعشان با جنگ افروزی و فروش تسلیحات تامین می‌شود، یک طنز جهانی است؛ لذا کشورهای منطقه بدانند عزتی که با پول و وابستگی به سایرین به دست آید، ذلت است و هرگز پایدار نخواهد ماند.

وی افزود: مشکلات و نا آرامی‌های سیاسی منطقه صرفاً توسط کشورهای منطقه قابل حل است و تجربه نشان داده است ورود دیگر کشورها به بهانه ایجاد امنیت و ثبات در هر منطقه‌ای جز بی‌ثباتی، تشنج، ناامنی، ارعاب و البته فروش میلیاردها دلار تجهیزات و سلاح‌های نظامی حاصلی نداشته است.

امیر سپهری‌راد در پایان تاکید کرد: امروز دشمنان برای کشورمان حق دفاع قائل نیستند. آن‌ها در مرحله اول به دنبال حذف قدرت دفاعی ما هستند و سایر موارد بهانه است؛ البته این خواب پریشان‌شان تعبیر شدنی نیست.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها