به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۵
روایت نقوی حسینی از نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس؛
سخنگوی کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر دفاع در کمیسیون متبوعش، گفت: وزیردفاع بر اراده جمهوری اسلامی در ناکامی آمریکایی‌ها تاکید کرد و گفت که ما در جنگ اطلاعاتی دشمن با هیچ کس تعارف نداریم.
کد خبر: ۳۵۴۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰ - 14July 2019

امیر حاتمی: ایران در جنگ اطلاعاتی دشمن با کسی تعارف نداردبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس به نقل از خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی در توضیح نشست امروز (یکشنبه ۲۳ تیر) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون با مراسم حزن‌، اندوه و یادبود مرحوم مغفور صفاری نطنزی، عضو و رئیس کمیته سیاست خارجی کمیسیون و نماینده مردم شریف نطنز و قمصر آغاز شد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این مراسم که خانواده آن مرحوم نیز حضور داشتند، رئیس و اعضای کمیسیون ضمن عرض تسلیت، یاد و خاطره او را گرامی داشتند.

نقوی حسینی افزود: در ادامه جلسه، با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بحث پیرامون حوزه دفاع و دستاوردهای دفاعی انجام شد.

وی یادآور شد: وزیر دفاع با اشاره به اینکه دشمنان تلاش زیادی کردند که پای ایران را به مناقشات بکشانند و تنش‌هایی را به وجود آورند، گفت که وقتی دشمنان اراده مستحکم جمهوری اسلامی را دیدند به ویژه در هدف قرار گرفتن پهپاد پیشرفته آن‌ها، حساب کار دستشان آمد و فضای موضوع عوض شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیر حاتمی اذعان داشت که اقدام سرنگونی پهپاد آمریکایی از شناسایی، ردیابی تا هدف قرار گرفتن به طور کامل با امکانات و دستاوردهای صنعت دفاعی کشور انجام شد و حاصل زحمات متخصصان داخلی بود. هماهنگی و سرعت عمل نیروهای دفاعی کشور و همچنین هماهنگی با دستگاه دیپلماسی کشور یکی از ابعاد مثبت اقدام بود و باعث شد که آمریکایی‌ها در مراجع بین‌المللی هم ناکام ماندند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار