به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
مدیرعامل ساتا خبر داد؛
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح از پرداخت وام قرض‌الحسنه به ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان نیرو‌های مسلح در سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۳۵۲۴۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰ - 01July 2019

پرداخت وام قرض‌الحسنه به ۲۰۰ هزار بازنشسته نیرو‌های مسلحبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «ابراهیم محمودزاده» مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) اظهار داشت: به فضل الهی در راستای ارتقاء منزلت و افزایش خرسندسازی بازنشستگان نیرو‌های مسلح، به ۲۰۰ هزار نفر بازنشسته وام قرض‌الحسنه با کارمزد سه درصد در طول سال ۹۸ از طریق سازمان بازنشستگی پرداخت خواهد شد.

محمودزاده ضمن تأکید بر حمایت‌های مستمر از بازنشستگان نیرو‌های مسلح و با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه به صورت غیرحضوری و الکترونیک به بازنشستگان نیرو‌های مسلح تصریح کرد: پرداخت این وام به صورت غیرحضوری و ثبت نام از طریق اینترنت بوده و واجدین شرایط دریافت وام بایستی حداقل دو سال از بازنشستگی آن‌ها گذشته، حقوق زیر چهار میلیون تومان و توانایی بازپرداخت اقساط را داشته و تاکنون از این نوع وام استفاده نکرده باشند.

وی خاطرنشان ساخت: بازنشستگان از طریق پیامک سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح (سابا) از ساز و کار نحوه پرداخت مطلع خواهند شد وضرورتی به مراجعه حضوری نبوده و این عزیزان می‌توانند با عضویت در کانال سروش به آدرس https://sapp.ir/sabba.ir اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار