به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
یادداشتی بر یک عکس؛
گمنامی را از مادرشان آموختند، این‌ها حقیقت‌های خفته در خاک هستند، ریشه‌هایی که روزی سر از خاک برمی‌آورند تا ما هم به حقیقت و حقانیت ایمان بیاوریم.
کد خبر: ۳۵۱۷۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱ - 26June 2019

 به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اصفهان، «مهناز امینی» یادداشتی درباره یک عکسی از تابوت مطهر شهید گمنام، نوشته است که در ادامه آن را می‌خوانید.

گمنامی را از مادرشان آموختند، اینها حقیقت های خفته در خاک هستند، ریشه هایی که روزی سر از خاک برمی‌آورند تا ما هم به حقیقت و حقانیت ایمان بیاوریم.

حقیقت های خفته در خاک

قاصدک سرگردان؛ لاله‌ی پرپر شده‌ی وطنم! سفر بدون بازگشت تو پایان می پذیرد و تو در آغوش خاک وطنت آرام می گیری. اما چشم انتظاری های مادرت تا ابد ادامه خواهد داشت و اشکهایش از زمان آخرین بدرقه تا زمان مرگش بی پایان است.

تو را چون گوهری با ارزش گرامی خواهیم داشت اما بی تابی های پدرت که تو را گم کرده، دیگر هیچ وقت پایانی ندارد. تو به وطن باز می گردی و ما به پیشوازت می آییم و در سکوت این دیدار، تو به یادمان می آوری که چه گذشت و چرا رفتی و دشمن با ما چه کرد...

باشد که فراموش نکنیم داغی که بر دل مادرت تا همیشه خواهد ماند. اشکهای او را و جوانی پرپر شده ی تو را پاس خواهیم داشت. باشد که روح ملکوتی شما یاری مان کند تا صبح پیروزی، که سحر نزدیک است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار