به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۳
سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش گفت: به فرموده فرمانده معظم کل قوا آموزش در نیروهای مسلح یک فریضه است.
کد خبر: ۳۵۰۷۰۱
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴ - 17June 2019

فرمانده کل ارتش:توجه به امر آموزش در نیروهای مسلح یک فریضه استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‎پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش امروز در بازدید از مرکز آموزش توپخانه نیروی زمینی ارتش در اصفهان در جمع فرماندهان و اساتید این مرکز با اشاره به اهمیت توجه مربیان و اساتید یگان‌های آموزشی ارتش به ارتقای سطح دانش و مهارت‌های دفاعی مورد نیاز نیروهای مسلح، اظهار داشت: بهره‎گیری از روش‌های نوین آموزشی همگام با پیشرفت علم و فناوری، مطالعه و بروز کردن دانش، مهارت در تدریس و ارائه مناسب آموزش‌ها به دانشجویان از جمله نکات مهمی است که باید مورد توجه فرماندهان و اساتید یگان‌ها و مراکز آموزشی قرار گیرد.

سرلشکر موسوی در ادامه افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران با حفظ و ارتقای چهار ویژگی مهم شامل معنویت محوری، سلسله مراتب، انضباط و سلامت کارکنان، خواهد توانست به اهداف عالیه مورد نظر فرماندهی معظم کل قوا دست یابد.

وی همچنین تصریح کرد: ارتش معنویت محور یعنی ارتشی که همه اقدامات و فعالیت‌هایش الهی است و برای خداست و الحمدلله ارتش جمهوری اسلامی ایران با رعایت تمامی ویژگی‌ها، امروز ارتشی مردمی، ولایی و آماده انجام هرگونه ایثار و فداکاری است.

در ادامه این دیدار، فرمانده کل ارتش از توانمندی‌های تجهیزاتی، ابداعات و اختراعات دانشجویی، کلاس‌های آموزشی و اماکن زیستی دانشجویان مرکز آموزش توپخانه نزاجا بازدید کرد.

سرلشکر موسوی سپس به شاهین شهر اصفهان رفته و با حضور در اردوی آماده سازی تیم اربابان سلاح اعزامی به مسابقات روسیه آمادگی آنان را مورد ارزیابی قرار داد.

در ادامه فرمانده کل ارتش از سالن شبیه ساز و سیمیلاتور یگان پدافندی مرکز آموزش توپخانه اصفهان نیز بازدید به عمل آورد.

براساس این گزارش، در این بازدید امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سرلشکر موسوی را همراهی می‌کرد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها