به روز شده در: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
وحید ملتجی:
تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» با اشاره به پخش سری جدید این برنامه از شبکه دوم سیما گفت: درونمایه برنامه همانند سری‌های گذشته اعتماد به نوجوانان است که در این سری تمرکز بر روی موضوع مسئولیت نوجوان برای ساخت آینده انجام شده است.
کد خبر: ۳۵۰۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹ - 17June 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، وحید ملتجی تهیه کننده برنامه تلویزیونی اقیانوس آرام با اشاره به پخش سری جدید این برنامه از شبکه دوم سیما اظهار داشت: درونمایه برنامه همانند سری‌های گذشته اعتماد به نوجوانان است که در این سری تمرکز بر روی موضوع مسئولیت نوجوان برای ساخت آینده انجام شده است.

وی ادامه داد: در طراحی و ضبط برنامه به گونه ای عمل کردیم که نوجوان در کنار خانواده خود بتواند این برنامه را شبها مشاهده نماید و پیام‌هایی که در این برنامه گنجانده شده برای هر دو نسل می تواند مفید و کاربردی باشد.

این کارشناس حوزه کودک و نوجوان در خصوص محتوای برنامه اقیانوس آرام سه اظهار داشت: درونمایه برنامه همانند سری‌های گذشته اعتماد به نوجوانان است که در این سری تمرکز بر روی موضوع مسئولیت نوجوان برای ساخت آینده انجام شده است.

ملتجی استقبال گسترده مخاطبین از سری‌های گذشته اقیانوس آرام را انگیزه آنها برای تولید سری جدید دانست و گفت: در زمان پخش سری دوم اقیانوس آرام، حدود 20 هزار درخواست از سوی نوجوانان برای حضور در برنامه داشتیم که متأسفانه به دلیل محدودیت فضا، امکان میزبانی از آنها وجود نداشت ولی تصمیم گرفتیم در سری جدید 50 نفر از آنها را در برنامه مورد استفاده قرار دهیم.

تهیه کننده برنامه اقیانوس آرام افزود: در طراحی برنامه تلاش کردیم سراغ سلبریتی‌ها و افراد معروف نرویم و از موفقیت‌ها و تجربیات افراد معمولی سخن بگوییم.

وحید ملتجی در پایان اظهار داشت: علاقه مندان می‌توانند برای درخواست شرکت در سری‌های آینده این برنامه و همچنین ارائه نقطه نظرات در مورد محتوای برنامه می‌توانند به سرشماره 300001373 پیامک ارسال کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار