به روز شده در: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۵
اردو‌های یک روزه دانش آموزی طعم جبهه با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش شهر و شهرستان‌های استان تهران و بنیاد علوی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۳۵۰۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵ - 17June 2019

برگزاری اردوی یک روزه دانش آموزی «طعم جبهه» در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدسبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، اردو‌های یک روزه دانش آموزی «طعم جبهه» با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش شهر و شهرستان‌های استان تهران و بنیاد علوی برگزار می‌شود.

شروع دوره بنیاد علوی از تاریخ ۲۶ خرداد لغایت شش شهریور در قالب ۴۴ برنامه در روز‌های یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه خواهد بود. اردوی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران از تاریخ ۳ تیر لغایت ۱۴ مرداد در قالب ۱۳ برنامه در روز‌های دوشنبه و چهارشنبه برگزار خواهد شد.

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از تاریخ  دو تیر لغایت ۱۳ مرداد در قالب ۱۳ برنامه در روز‌های یکشنبه و سه شنبه اردو خواهند داشت.

بنیاد علوی ۲۴۰ دانش آموز در دو گروه ۱۲۰ نفره اعزام خواهد داشت و برنامه اردو شامل بازدید از سراسرنمای مقاومت و تالار‌های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خواهد بود.

اردوی یک روزه برای دانش آموزان ادارات کل آموزش و پرورش شامل پذیرایی بدو ورود، بازدید از تالار‌های موزه به تعداد ۵۰۰ نفر روزانه، اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد جامع خرمشهر، صرف نهار، نمایش طعم جبهه و برنامه‌های جانبی فرهنگی و مذهبی می‌شود.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار