به روز شده در: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
سردار کرمی:
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: یگان ویژه به عنوان یک واحد پیشرفته و منسجم در نیروی انتظامی، برنامه‌ها و اهداف بلند مدتی را برای ارتقاء و توانمندی همه جانبه ارائه داده و این آمادگی و توانمندی را حفظ می‌کند.
کد خبر: ۳۵۰۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱ - 16June 2019

یگان ویژه واحدی پیشرفته و منسجم در نیروی انتظامی است/ «مهارت» امری مهم و تأثیرگذار در یگان‌های ویژهبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسن کرمی» فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات تیراندازی یگان‌های ویژه ناجا در مشهد مقدس اظهار داشت: باید با هدف‌گذاری و تامین روش‌های جدید، برنامه‌ها و مأموریت‌ها را در طول سال بدون نقص اجرا و از تمام توانمندی و آمادگی جسمانی خود در جهت تحقق اهداف استفاده کنیم.

وی افزود: فرماندهان و مدیران باید با خدمت خالصانه تلاش کنند تا اعم کار‌ها از جمله تمرینات، رزمایش‌ها و برنامه‌های مختلف موفق انجام شود و با برنامه ریزی و ارزیابی لازم، سطح اجرایی یگان‌های ویژه ناجا را به حد بالاتری برسانند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا تصریح کرد: یک مدیر توانمند و با ذکاوت مدیری است که از نظرات و دیدگاه‌های تمام افراد زیرمجموعه خود استفاده کند بنابراین یکی از ویژگی‌های مهم در یگان‌های ویژه ناجا که فرماندهان باید به آن توجه داشته باشند ایجاد فضایی مناسب برای اظهار نظر کلیه کارکنان است تا از این طریق به یک جمع بندی کلی در مورد اهداف خود برسند و آن را به اجرا در آورند.

سردار کرمی با بیان اینکه با بهره‎گیری از حداقل فرصت‌های موجود در راستای ارتقای توان عملیاتی خود تلاش می‌کنیم، تصریح کرد: یگان ویژه به عنوان یک واحد پیشرفته و منسجم در نیروی انتظامی، برنامه‌ها و اهداف بلند مدتی را برای ارتقای همه جانبه ارائه داده و این آمادگی و توانمندی را حفظ خواهد کرد.

این مقام ارشد انتظامی موضوع مهارت در یگان ویژه را یک امر مهم و تاثیرگذار بر شمرد و خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری مسابقات تیراندازی و سایر مسابقات ورزشی یگان‌های ویژه ناجا که در طول سال و با استقبال نیرو‌های این مجموعه برگزار می‌شود، حفظ و ارتقای روحیه نشاط، شادابی و کسب مهارت کافی یک نیروی ویژه پلیس در برابر هرگونه تهدیدات و آسیب‎هاست.

وی اظهار داشت: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته سطح مسابقات ورزشی در یگان ویژه در رشته‌های مختلف به خصوص تیراندازی به مراتب بالاتر از سایر سازمان‌های نظامی و دیگر نهاد‌های غیر نظامی است البته با توجه به انتظاراتی که از این مجموعه می‌رود باید به همین شکل هم انجام گیرد.

سردار کرمی در پایان ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری چهارمین دوره مسابقات سراسری تیراندازی یگان‌های ویژه ناجا عنوان کرد: از فرمانده یگان ویژه استان خراسان رضوی و سایر نیرو‌های زیر مجموعه که با تلاش و جدیت در امر برگزاری و میزبانی مسابقات تیراندازی و مراسم اختتامیه زحمت فراوان کشیدند تشکر می‌کنم و امیدوارم با همت و تلاش تمام کارکنان توانمند یگان‌های ویژه، همیشه شاهد پیشرفت و تعالی یگان ویژه در تمامی عرصه‌های ماموریتی و اجتماعی باشیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار