به روز شده در: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس یزد:
سردار «رضا هدایتی» خدمت به مردم و احترام به آنان را از برجستگی‌های انقلاب اسلامی دانست و گفت: کارکنان باید از فضای معنوی و روحانی محیط کار خود بهره ببرند و با عنایت به ارزش‌های دفاع مقدس، ایثار، فداکاری، شهادت، اخلاص و پیروی از ولایت به خودسازی بپردازند.
کد خبر: ۳۵۰۱۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹ - 12June 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، سرتیپ دوم پاسدار «رضا هدایتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد امروز در جلسه شورای معاونین این اداره‌کل خدمت به مردم و احترام به آنان را از برجستگی‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: کارکنان باید از فضای معنوی و روحانی محیط کار خود بهره ببرند و با  عنایت به ارزش‌های دفاع مقدس، ایثار، فداکاری،شهادت ،اخلاص و پیروی از ولایت به خود سازی بپردازند.

وی با بیان بخشی از خاطراتش در دفاع مقدس و با اشاره به همرزمی با سردار شهید «احمد کاظمی»، افزود: فضایل اخلاقی این شهید بزرگوار ویژه و خاص است که باید مدیریت جهادی‌اش را الگو قرار دهیم همچنین توجه همکاران به سیره شهدا می‌توانند سبب موفقیت و پیشرفت در کارهای روزانه شود.

هدایتی بر اجرای ماده 86 قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب 14/12/1395 مجلس شورای اسلامی توسط دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد.

در این شورا برنامه‌های ابلاغی  این اداره کل که براساس مصوبات قرارگاه تحول و تعالی امام هادی (ع) است؛ توسط معاونین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خدمت به مردم از برجستگی های انقلاب اسلامی است

خدمت به مردم از برجستگی های انقلاب اسلامی است

خدمت به مردم از برجستگی های انقلاب اسلامی است

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها