به روز شده در: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
رمان «باغ مخفی» با اقتباس از کتاب انسان 250 ساله حاوی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره معصومین (ع) توسط مجید پورولی کلشتری در 199 صفحه توسط انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به چاپ رسیده است.
کد خبر: ۳۴۹۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱ - 08June 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «گاهی اوقات می‌توان پا به پای پیرنگ یک داستان پله‌های نردبان عقیده را بالا روی، با قهرمانان یک رمان هم سفر شوی و با ضد قهرمانان مواجه گردی و مقابله کنی، گاهی در متن حوادث درنگ کنی، گاهی از خطرات بگریزی، از دام‌ها و تهدیدات رهایی جویی، کشمکش‌ها را بشنوی، از پل‌های تعلیق عبور کنی، پیدا و پنهانِ گفت‌و‌گو‌ها را کشف کنی و... تا گره‌های ذهنی‌ات همراه با باز شدن گره‌های داستان گشوده شود.

اقتباسی داستانی از کتاب «انسان250ساله» منتشر شد

بی بال هم می‌توان از زمین کَند و پرواز کرد، اگر سوار بر اسب خیال شوی! «باغ مخفی» برای تو زین شده است!»

رمان «باغ مخفی» می‌کوشد بـا اقتباسی از کتـاب «انسان 250 ساله» ـ که حاوی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره معصومین(ع) است ـ روایتی داستانی از مشی سیاسی امامان بزرگوار به مخاطب جوان عرضه کند. شخصیت‌های این داستانی خیالی بوده و تشابه اسامی با نام‌های واقعی معاصر اتفاقی است.

رمان «باغ مخفی» با اقتباس از کتاب انسان 250 ساله حاوی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره معصومین (ع) است که توسط مجید پورولی کلشتری در  199 صفحه توسط انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار