به روز شده در: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰
حجت‌الاسلام محمدحسنی:
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: در چند سال آینده خواهیم دید که جبهه مقاومت معادلات مستکبرین جهانی و منطقه‌ای را به موزه تاریخ سپرده و معادلات جدیدی را به صحنه خواهد آورد.
کد خبر: ۳۴۹۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳ - 06June 2019

دذذرربه گزارش گروه سایر رسانه های دفاع‎پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه ۱۵ خرداد سال ۴۲ نقطه عطف انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی از سال ۴۲ آغاز و فراگیر شد و همه سلایق را با خود همراه کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به کمال رسید، ادامه داد: ۱۵ خرداد ۴۲ آغاز تحولی دینی در میهن اسلامی بود.

حجت الاسلام محمد حسنی با بیان اینکه هر قدرتی که بر خلاف فطرت صحیح انسانی باشد قطعاً فرو می‌ریزد، افزود: مبانی حکومت شوروی سابق برخلاف فطرت انسانی بود و از هم فروپاشید و این شامل حکومت غرب نیز می‌باشد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه اکثریت برنامه‌های لیبرالیسم غرب مخالف فطرت صحیح انسان‌ها است، تصریح کرد: غربی‌ها همان راه اشتباه شوروی سابق را می‌روند و فرو خواهند پاشید.

حجت الاسلام محمد حسنی با اشاره به پیش بینی امام راحل درباره سقوط نظام داس و چکش گفت: این نتیجه تقوای امام راحل بود که خداوند متعال توفیق تشخیص حق از باطل و پیش بینی امور را به بندگان صالح و با تقوا می‌دهد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه امام راحل مجسمه تقوا و تندیس عشق به خدا بود، خاطر نشان کرد: خداوند متعال این دید را به ایشان داده بود که می‌توانست حوادث را به راحتی پیش بینی کند.

حجت الاسلام محمد حسنی با بیان اینکه مقاومت میوه شجره طیبه و فرزند انقلاب است، افزود: انقلاب خواستگاه پیدایش جبهه مقاومت است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه جبهه مقاومت تنها منحصر به مسلمانان نیست، اضافه کرد: بیداری اسلامی و بصیرت در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در ملت‌های مسلمان منطقه و آزادی خواهان جهان به وجود آمده است.

حجت الاسلام محمد حسنی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب بیداری مسلمانان و انسان‌های آزادیخواه شد، ادامه داد: جبهه مقاومت از مظلومان طرفداری می‌کند و جایگاه بسیار بالایی در بین آزادی خواهان جهان دارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه انسان بیدار هیچ گاه زیر بار ظلم نمی‌رود، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی با بالا آوردن سطح بصیرت و آگاهی ملت‌ها نسبت به حقوق اولیه خودشان در برابر استکبار، منجر به شکل گیری مقاومت اسلامی انسانی شده و این تازه اول کار است و تا تحقق کامل آرمان‌های اسلامی - انسانی ادامه خواهد یافت.

حجت الاسلام محمد حسنی در پایان گفت: در چند سال آینده خواهیم دید که جبهه مقاومت معادلات مستکبرین جهانی و منطقه‌ای را به موزه تاریخ سپرده و معادلات جدیدی را به صحنه خواهد آورد که در آن حقوق مستضعفان مورد توجه جدی قرار خواهد گرفت و اکنون نشانه‌های غلبه مستضعفین و مظلومین عالم بر مستکبرین و ظالمین را بیش از پیش می‌بینیم.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها