به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
«علی اخلاقی»گفت: آیین گرامی‌داشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ساعت ۱۸ روز ۱۴ خرداد با حضور پرشور مردم و مسئولان در مسجد جامع شهر بردخون برگزار می‌شود و برنامه‌های این روز در روستا‌های بخش بردخون نیز اجرا خواهد شد.
کد خبر: ۳۴۹۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲ - 02June 2019

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «علی اخلاقی» بخشدار شهر بردخون، در نشست برنامه‌ریزی سالروز ارتحال امام راحل در بخش بردخون، اظهار داشت: شخصیت برجسته، آرمان والا و سبک رهبری کم‌نظیر حضرت امام خمینی (ره) برای همه نهضت‌های آزادی‌خواه و اسلامی جهان یک الگوی واقعی و منحصر به فرد است.

وی گفت: تنها انقلابی که در تاریخ معاصر جهان در مبارزات و جهاد انقلابی موفق بود و دشمن خود یعنی طاغوت و رژیم ستمشاهی را شکست داد، نهضت انقلابی ملت ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) است.

وی با اشاره به این‌که حضرت امام راحل شناسنامه ماندگار انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: تحلیل‌گران و کارشناسان جهان به‌ویژه کشور‌های اسلامی باید الگوی موفق انقلاب اسلامی و رهبری مدبرانه حضرت امام راحل را مورد توجه قرار دهند و این الگوی رهایی‌بخش و موفق را برای نسل‌های کنونی و آینده و ملت‌های آزادی‌خواه جهان تبیین کنند.

اخلاقی ادامه داد: بسیاری از صاحب‌نظران در پدیده جنبش‌های اسلامی معاصر بر این باورند که انقلاب اسلامی ایران یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در پیشبرد روند بیداری و آگاهی مسلمانان و ازدیاد فعالیت‌های مؤثر در جوامع عربی و اسلامی بوده است.

بخشدار بردخون گفت: حیات مجدد شعائر اسلامی، نگاه مسلمان به مبانی اسلامی، پیروزی اسلام‌گرایان در کشور‌های دنیا، تشکیل دولت‌هایی با اهداف و شعار‌های اسلامی و حضور مسلمانان در محافل مذهبی، گوشه‌ای از آثار خودباوری مسلمانان است که امام راحل در بین آنان ترویج داد.

وی با بیان این‌که هدف امام در انقلاب یک هدف کوتاه مدت نبود، ابراز داشت: تا زمانی که تمسک به اصل ولایت فقیه و اقتدار مقام معظم رهبری وجود دارد، این انقلاب همچنان مقتدرانه و با عزتمندی به راه خود ادامه می‌دهد و از هیچ دشمنی واهمه و ترس ندارد.

اخلاقی خواستار مشارکت همه مردم و مسؤولان در برنامه‌های سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در بخش شد و افزود: حضرت امام (ره) حق بزرگی بر گردن همه ما دارد و اکنون وظیفه تک تک اقشار مردم و مسؤولان است که خاطره مبارزات و قیام آن مرد بزرگ را گرامی بدارند.

بخشدار بردخون تصریح کرد: آیین گرامی‌داشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ساعت ۱۸ روز ۱۴ خرداد با حضور پرشور مردم و مسئولان در مسجد جامع شهر بردخون برگزار می‌شود و برنامه‌های این روز در روستا‌های بخش بردخون نیز اجرا خواهد شد.

در ادامه این نشست حوزه مقاومت کربلا به عنوان مسؤول ستاد ارتحال امام راحل در بخش بردخون تعیین شد و مسؤولان حاضر بر همکاری و مشارکت در اجرای برنامه‌ها تأکید کردند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها