به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان در استانداری استان برگزار شد.
کد خبر: ۳۴۸۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶ - 29May 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از گرگان، جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان با حضور سرپرست استانداری گلستان، مدیر‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان و فرماندهان نظامی و مدیران اجرایی استان در استانداری گلستان برگزار شد.

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس استان گلستان تشکیل شد

در ابتدای این جلسه سردار «علی ملک شاهکوهی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گلستان به تشریح برنامه‌های سال ۹۸ پرداخت و اظهار داشت: با توجه به حجم قابل توجه از جامعه ایثارگری در استان، ماموریت‌های اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس در زمینه‌های تدوین تاریخ شفاهی رزمندگان، دانشنامه استانی دفاع مقدس، جمع آوری اسناد و مدارک دفاع مقدس و امور هنری سینمایی و ادبیات دفاع مقدس است که مجموعه این فعالیت‌ها در قالب کمیته‌هایی در سطح استان بر اساس شرح وظایف خود در حال فعالیت هستند و سهم هر یک از نهادها و ادارات استان در این زمینه ها مشخص شده است.

وی در ادامه به گزارشی از روند آغاز مرحله دوم ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس و وضعیت ساخت یادمان شهدای گمنام استان گلستان پرداخت و مصوبات جلسه شورای هماهنگی سال قبل نیز مورد پیگیری قرار گرفت.

در ادامه هر یک از اعضای شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس نظرات و پیشنهاد خود را در خصوص مصوبات جلسه ارائه دادند.

در پایان مقرر شد یادمان‌های شهدای گمنام سراسر استان و همچنین مرکز فرهنگی دفاع مقدس تا پایان سال 99 به بهره‌برداری برسد و استانداری گلستان در تدوین و چاپ کتب دفاع مقدس مساعدت لازم را بعمل آورد.

جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس استان گلستان تشکیل شد

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار